Liverpool FC rozpoczyna nowe partnerstwo z 1XBET

kategoriaBukmacherka autorMC data10.07.2019
Liverpool FC nawiązał współpracę w nowym, wieloletnim partnerstwie z międzynarodową firmą z branży gier i technologii 1XBET.

Dzięki tej współpracy 1XBET stanie się oficjalnym globalnym partnerem LFC, umożliwiając kibicom korzystanie z ekskluzywnych ofert i rozrywek sportowych.

1XBET wykorzysta to partnerstwo w celu zwiększenia świadomości marki na kluczowych rynkach światowych poprzez branding stadionów na Anfield i branding na platformach cyfrowych Liverpoolu. Umowa obejmuje także dostęp do graczy pierwszego zespołu i legend klubu, co pozwoli na zapewnienie fanom dodatkowych sposobów interakcji i da możliwość zaangażowania się w świat piłki nożnej.

Jedna z najszybciej rozwijających się firm w branży bukmacherskiej, 1XBET może pochwalić się największą liczbą rynków w zakładach przedmeczowych i na żywo, a także grami online, takimi jak stoły kasynowe na żywo i wirtualne automaty do gier.

Billy Hogan, dyrektor zarządzający LFC i dyrektor ds. Handlowych, powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać 1XBET w Liverpoolu jako naszego najnowszego partnera. Wiem, że ich gry i oferty specjalne spodobają się naszym fanom na całym świecie i czekamy na nie z niecierpliwością,  wchodząc w nowy sezon 2019-2020.

Alex Sommers, rzecznik prasowy 1XBET, powiedział: „Liverpool FC jest jednym z najbardziej znanych klubów piłkarskich na świecie z bogatą historią i ogromną globalną grupą fanów. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani współpracą z klubem, co pozwoli nam osiągnąć nasz cel przybliżenia fanów do akcji sportowych dzięki naszym innowacyjnym produktom i doświadczeniu w tworzeniu zakładów. Jesteśmy bardzo dumni z relacji, jakie mamy z Liverpool Football Club i chcemy ściśle współpracować z fanami na całym świecie, aby zapewnić im ekscytujące możliwości rozrywki i wyjątkowe oferty w nadchodzącym sezonie”.

Źródło: strona Liverpool FC

Założona w 2007 r. firma 1XBET szybko rozwija się w różnych regionach świata, takich jak Europa, Azja, Afryka i Ameryka Łacińska. Bukmacher zdobył już wiele prestiżowych partnerstw sportowych, którym przyjrzymy się w najbliższym czasie.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 10.07.2019
    ]