Łukasz Seweryniak przechodzi do Totolotka

kategoriaBukmacherka autorMC data11.07.2019
O Seweryniaku pisaliśmy kilka miesięcy temu, gdy zrezygnował ze stanowiska Dyrektora Operacyjnego w TOTALbet. Dziś już wiadomo, jakie stanowisko objął po przejściu do Totolotka.

Łukasz Seweryniak wrócił do Totolotka i objął stanowisko Operations & Marketing Director.

Łukasz związany był z Totolotkiem od 2004 roku. Pracował w Dziale Bukmacherskim, był Dyrektorem Marketingu, a później przez 7 lat Dyrektorem Operacyjnym i Marketingu. W listopadzie 2017 roku zdecydował się na objęcie stanowiska Dyrektora Operacyjnego w TOTALbet, gdzie pracował 1,5 roku, tworząc bukmachera od samego początku. To za czasów Seweryniaka firma uzyskała licencję i pojawiła się na rynku w 2018 roku, wprowadzono także ekspresowe płatności czy sporty wirtualne od Golden Race. Po odejściu Łukasza z TOTALbet nie było wiadomo, w której firmie się pojawi (Duże zmiany w strukturach TOTALbet)

Podczas nieobecności Seweryniaka w Totolotku było sporo zmian. Firma została przejęta przez Grupę Gauselmanna, która krótko po akceptacji przez UOKiK zaczęła wprowadzać pierwsze zmiany – rebranding oraz remonty w wielu punktach naziemnych. W skład grupy Gauselmanna wchodzi m.in firma Merkur Gaming, która w Polsce jest bardzo dobrze znana, za sprawą wygranego przetargu na automaty dla Totalizatora Sportowego. W portfolio grupy wchodzą też trzy bukmacherskie brandy – xtip, cashpoint i betcenter. Bukmacher planuje także otworzyć kilkadziesiąt punktów premium z podwyższonym standardem, gdzie w komfortowych warunkach będzie można obejrzeć najważniejsze wydarzenia sportowe na dużych ekranach. (Duże zmiany w zakładach bukmacherskich Totolotek)

Co nowego przygotowuje Totolotek i w którą stronę poprowadzi firmę Seweryniak? Dowiemy się już wkrótce.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MC 11.07.2019
    ]