STS oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin

kategoriaBukmacherka autorBB data11.07.2019
Największy polski bukmacher - STS, podpisał umowę sponsorską z Zagłębiem Lubin. Dzięki temu firma zarządzana przez Mateusza Juroszka będzie oficjalnym sponsorem i bukmacherem "Miedziowych", a jego logo pojawi się na rękawkach koszulek zawodników.

Umowa będzie obowiązywała przez najbliższe dwa lata, czyli zakończy się w czerwcu 2021 roku. Kontrakt obejmuje ekspozycję  logotypu firmy w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Poza tym podpisane porozumienie przewiduje publikację treści na stronie internetowej oraz współpracę w social mediach.

– Podpisanie umowy z Zagłębiem Lubin to kolejny etap realizacji naszej strategii rozwoju. STS to obecnie największy prywatny sponsor polskiego sportu. Jesteśmy oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej, wspieramy również kluby sportowe w całym kraju. Rozpoczęcie współpracy z Zagłębiem idealnie wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej ambitnymi sportowcami i drużynami. Z całą pewnością podpisana umowa przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, Klubu, a także kibiców – powiedział prezes STS-u, Mateusz Juroszek dla strony klubowej Zagłębia Lubin. 

Oczywiście bukmacher będzie mógł również oferować specjalne zakłady na mecze Zagłębia, a także w wybranych spotkaniach organizować strefę kibica. Nie zabraknie równie wspólnych akcji skierowanych do kibiców, za które będzie odpowiadał klub i STS. 

Zadowolony ze współpracy jest również prezes Zagłebia, Mateusz Dróżdż: – Nawiązanie współpracy z tak renomowanym partnerem, jakim jest operujący w branży bukmacherskiej STS, to dla nas wielki powód do radości. Kooperacja z tak silną marką, to kolejny krok w dalszym rozwoju naszego klubu. To dla nas powód do dumy, że największy prywatny sponsor sportu w Polsce będzie inwestował swoje środki w nasz klub. Jesteśmy przekonani, że dzięki nawiązaniu współpracy obie strony osiągną w najbliższym czasie wiele korzyści. Niezwykle cieszymy się również, że ze współpracy Zagłębia Lubin z STS-em będą mogli skorzystać także kibice naszego klubu. 

Cóż, STS powiększył swoje grono sponsorowanych organizacji o kolejny klub z Ekstraklasy. Przypomnijmy, że największy polski bukmacher sponsoruje już w większy bądz mniejszy sposób: – Jagiellonię Białystok, Lecha Poznań, Cracovię, Pogoń Szczecin, Koronę Kielce, Górnik Zabrze, Anwil Włocławek, Asseco Resovię, PGE Vive Kielce, czy reprezentację Polski. 

Fot. Zagłębie Lubin

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 11.07.2019
    ]