x-kom AGO z nietypowym nowym składem

kategoriaE-Sport autorMR data16.09.2019

Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy. x-kom AGO ogłosiło nowy skład. Po zawirowaniu z fuzją x-komu oraz AGO Esports było wiele niejasności. Organizacja podała, że wyłoni nowy skład po skrupulatnych testach. Podczas tego testowano wielu zawodników, a ostatecznie oprócz wcześniej wybranych Damiana „Furlana” Kislowskiego oraz Dominika „GruBego” Świderskiego „Jastrzębie” zdecydowały się postawić na Miłosza „mhLa” Knasiaka, Eryka „lemana” Kocębę, Patryka „Sidneya” Koraba a także Macieja „F1KU” Miklasa.

Decyzja x-kom AGO zadziwia przynajmniej z dwóch powodów. Po pierwsze zdecydowano się stworzyć zespół oparty na sześciu graczach. Jak poinformowano, przed każdym turniejem trener ekipy – Mikołaj „miNirox” Michałków będzie wybierał piątkę i to ona będzie reprezentowała barwy organizacji. Po drugie włodarze zrezygnowali z zatrudnienia ikony światowego CS:GO, czyli Jarosława „pashy” Jarząbkowskiego. Wydawało się, że ruch ten może okazać się marketingowym strzałem w dziesiątkę, jednak AGO zadowoliło się jedynie promocją poprzez pojawienie się tak znanego gracza w siedzibie zespołu.

Co ciekawe można było nawet obstawić czy popularny „pashaBiceps” wzmocni skład x-kom AGO do 15 września. Taką ofertę przygotował BETFAN, który już wcześniej przyzwyczaił swoich klientów do nietypowych zakładów. Bukmacher wyraźnie wierzył w angaż Jarząbkowskiego. Za brak dołączenia byłego gracza VirtusPro do „Furlana” i „GruBego” BETFAN proponował kurs aż 2.50.

Nowy skład szansę na debiut otrzyma już w najbliższy weekend. x-kom AGO zawalczy o łączną pulę 100 tysięcy dolarów podczas Games Clash Masters w Gdynii. Jedna z najlepszych polskich drużyn CS:GO wystąpi najprawdopodobniej bez Macieja „F1KU” Miklasa, którego brakowało w piątce w ostatnich meczach organizacji.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
MR 16.09.2019
    ]