Ogolna 6 maja 2022

888sport przedłuża partnerstwo z NFL na rynek brytyjski oraz irlandzki

Operator 888sport przedłużył współpracę z NFL na rynek brytyjski oraz irlandzki. Nowa umowa obowiązywać będzie do 2025 roku. W związku z porozumieniem, logo 888sport będzie widoczne na stadionie Tottenhamu oraz na Wembley w trakcie meczów NFL w Londynie.

888sport pozostaje partnerem NFL

888sport pozostaje oficjalnym partnerem bukmacherskim NFL w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Mowa bowiem o przedłużeniu współpracy, która trwa od dwóch ostatnich sezonów. W związku z porozumieniem, logo 888sport będzie pojawiać się na dwóch londyńskich obiektach – Tottenham Hotspur Stadium oraz Wembley w trakcie meczów NFL.

Dodatkowo operator zamierza stworzyć specjalne treści dla kibiców w postaci aplikacji oraz produktów fantasy NFL, takich jak Pick’em, Super Bowl Challenge oraz Draft Predictor.

Satysfakcja ze współpracy

O nowym porozumieniu wypowiedział się Kieran Spellman, 888Sport’s VP – Head of Sport: – Jesteśmy zachwyceni z tego, iż pozostajemy oficjalnym partnerem NFL w zakładach sportowych i bierzemy czynny udział w ciągłym rozwoju i sukcesie tak niesamowitej marki w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Naprawdę nie możemy doczekać się dalszej współpracy z NFL i rozpoczęcia nowego sezonu. 

Na temat współpracy mówi również Michelle Webb, NFL UK Senior Director of Commercial: – Jesteśmy bardzo zadowoleni z kontynuacji i rozszerzenia naszej współpracy z 888sport. Z niecierpliwością czekamy na dalsze działania, które pomogą nam dotrzeć do szerszej publiczności.