Bukmacherka 13 marca 2024

Ważna persona odchodzi z Fuksiarza

autor: redakcja
Nadszedł czas na zmiany! Po dwóch latach pełnienia funkcji Affiliate Managera w firmie bukmacherskiej Fuksiarz, Robert Hauffe wraz z końcem marca tego roku kończy pracę dla polskiego operatora.

Wcześniej Robert Hauffe przez blisko trzy lata związany był z firmą Betclic. Od maja 2019 roku piastował tam również stanowisko affiliate managera. Pracę w Betclic zakończył w lutym 2022 roku i związał się z Fuksiarzem.

Jeszcze kilka lat temu Robert Hauffe był jednym z najmniej doświadczonych affiliate managerów na polskim rynku, który bardzo szybko poznawał tajniki branży. Robił błyskawiczne postępy pod okiem Bartłomieja Płoskonki, co pozwoliło mu złapać dobry kontakt z partnerami. Przez nich ceniony był przede wszystkim za dużą aktywność, a także traktowanie każdego klienta na tym samym poziomie. Jedną z jego najważniejszych cech było analityczne myślenie, dzięki któremu nie jeden raz skorzystała firma dla której pracował.

Warto zaznaczyć, że Robert Hauffe nie wywodzi się z branży bukmacherskiej, ponieważ Betclic i Fuksiarz są jedynymi firmami z tego sektora w jego CV. Wcześniej Hauffe pracował w CHL Venue Manager, a także w Tyskie Sport S.A., gdzie odpowiadał m.in. za kompleksową realizację projektu Mistrzostw Świata FIFA U-20 na Stadionie Miejskim w Tychach oraz nadzór nad wszystkimi obszarami operacji stadionowych.

Co ciekawe, Hauffe był związany również z klubem GKS Tychy, gdzie sprawował funkcję Managera Klubu Biznesu. Wówczas był odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych sponsorów i partnerów biznesowych, budowanie relacji z klientami, czy tworzenie produktów i ofert sprzedażowych. Zdobyte doświadczenie pomogło mu w pracy jako affiliate manager.

Obowiązki Hauffe w firmie Fuksiarz przechodzą w ręce Adama Trojaka i Bartosza Grabowskiego, którzy będą zajmować się współpracami afiliacyjnymi.

Dodaj komentarz