E-Sport 28 czerwca 2019

AGO łączy siły z x-komem!

autor: MR
Dopiero co w czwartek AGO Esports ogłosiło rozstanie z trzema zawodnikami, a już dzień później poznaliśmy dalsze losy "Jastrzębi". Jedna z największych polskich organizacji ogłosiła połączenie sił z innym silnym graczem na naszej scenie.

Wczoraj dowiedzieliśmy się o tym, iż nowy skład AGO zostanie zbudowany na Damianie "Furlanie" Kisłowskim oraz Dominiku "GruBym" Świderskim. Szeregi zespołu opuścili Grzegorz "Szpero" Dziamiałek, Kacper "Kap3r" Słoma oraz Tomasz "phr" Wójcik. Na scenie rozgorzała dyskusja tak na temat przyszłego składu AGo Esports, jak i tego gdzie wyląduje bezrobotna trójka.

Potwierdziły się plotki krążące po internecie i równo w południe "Jastrzębie" przy pomocy specjalnie stworzonoego filmu ogłosiły nową współpracę. Obie organizacje łączą siły i od tego momentu podziwiać będziemy działania x-kom AGO. Oprócz samej nazwy kosmetycznej zmianie uległ logotyp organizacji. Jastrząb oraz tło, na którym się znajduje nabrały fioletowych barw dobrze nam znanych właśnie z grafik x-komu.

Kształt drużyny CS:GO nie jest jeszcze dokładnie znany. Zapewne będzie to wspomniana dwójka graczy AGO oraz trzech zawodników ze starego składu x-kom. W kuluarach mówi się o Pawle "Innocencie" Mocku, Pawle "reatzie" Jańczaku oraz Danielu "stompie" Płomińskim lub Oskaru "oskarishu" Steinborowskim. Z pewnością o ostatecznym składzie dowiemy się już w najbliższym czasie.

Dodaj komentarz