Bukmacherka 13 sierpnia 2023

Akcja “Dorzuć misie” zakończona sukcesem. Tym razem w Kielcach

autor: redakcja
Stadion Miejski w Kielcach został zasypany maskotkami. Akcja "Dorzuć misie" organizowana przez Fundację STS (należącą do sponsora Korony – bukmachera STS) zakończyła się sukcesem. Wcześniej akcja pt. "Dorzuć misie" cieszyła się również wielkim powodzeniem na stadionie Zagłębia Lubin.

W sobotę 12 sierpnia, na Suzuki Arenie w Kielcach zawitała akcja “Dorzuć misie” organizowana przez Fundację STS. Akcja polega na przyniesieniu przez kibiców maskotek, które po gwizdku kończącym pierwszą połowę wylądowały na murawie stadionu. Za każdego pluszaka, Fundacja STS przekaże 5 zł na wsparcie leczenia Leosia Kotarzewskiego.

Pierwsza odsłona akcji “Dorzuć misie” odbyła się podczas niedawnego meczu PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin – Lech Poznań. W trakcie spotkaniu w Lubinie kibice rzucili na murawę 5031 pluszowych maskotek, co dało 25 155 zł. Cała kwota została przeznaczona na promowanie sportu wśród wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Przyjaciół Dzieci oraz Domu Dziecka w Wilkowie im. Jana Wyżykowskiego (m.in. zakup sprzętu sportowego). Do obu organizacji trafiły również misie rzucone na murawę.

Dokładne wyliczenia, ile pieniędzy Fundacja STS przekaże na wsparcie leczenia Leosia Kotarzewskiego, poznamy zapewne już na dniach. Kibice w Kielcach stanęli jednak na wysokości zadania i spisali się na medal. Fani Korony licznie wzięli udział w szczytnej akcji.

Dodaj komentarz