Amatorzy bilonu
10 lat pozbawienia wolności może grozić dwójce mężczyzn zatrzymanych przez głogowskich policjantów z Sekcji Kryminalnej w związku z włamaniem do automatów do gier. Podejrzani zostali zatrzymani w kilka godzin po zdarzeniu.
10 lat pozbawienia wolności może grozić dwójce mężczyzn zatrzymanych przez głogowskich policjantów z Sekcji Kryminalnej w związku z włamaniem do automatów do gier. Podejrzani zostali zatrzymani w kilka godzin po zdarzeniu. W ich samochodzie policjanci zabezpieczyli gotówkę pochodzącą z włamania a w mieszkaniu jednego z nich nożyce do metalu, łom, kominiarkę oraz profesjonalne radiotelefony. Jeden z podejrzanych posiadał przy sobie 33 porcje amfetaminy.
W nocy z 25 na 26 stycznia 2009 roku policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do automatów do gier na terenie jednej z głogowskich galerii handlowych. Łupem sprawców miało paść 29 tys. złotych, które zabrali z automatów. W identyfikacji sprawców niebagatelną rolę odegrał monitoring. Na jego podstawie policjanci wytypowali podejrzanych a następnie po paru godzinach ich zatrzymali. Dwaj podejrzani w wieku 30 i 20 lat wpadli w ręce policji kiedy wracali samochodem do domu. W zatrzymanym BMW znaleziono prawie 4 tys. złotych przeważnie w bilonie. Policjanci w trakcie przeszukań znaleźli narzędzia, które mogły posłużyć do włamań oraz kominiarkę i dwa radiotelefony.
policja.gov.pl
Więcej Automaty
Local content w branży gier na pieniądze. „Nie ścigamy się o to, kto sprytniej rozliczy podatek. Konkurujemy jakością produktu i stabilnością”
W kwietniu rząd zainaugurował projekt "Local Content. Z korzyścią dla Polski". Jego celem jest zwiększenie udziału polskich firm we wspieraniu poszczególnych segmentów gospodarki. Jak natomiast to wygląda w kontekście branży gier na pieniądze? O tym w rozmowie z Interplay.pl opowiedział Piotr Fedak, prezes Promatic Group - polskiego producenta automatów i…