Ogolna 5 stycznia 2023

Aneta Tylicka nową prezes Fuksiarz.pl

autor: Mateusz Mazur
Aneta Tylicka objęła stanowisko prezesa Fuksiarz.pl. Tym samym stała się pierwszą kobietą w Polsce, która stanęła na czele firmy bukmacherskiej. 

Zmiana warty w Fuksiarz.pl

Tylicka pozostaje związana z “Fuksiarzem” od prawie dwóch lat, czyli od początków funkcjonowania tej marki zakładów bukmacherskich w Polsce. Wcześniej, od 2021 roku pełniła funkcję dyrektora operacyjnego. Na stanowisku prezesa Fuksiarz.pl Aneta Tylicka zastępuje założyciela firmy – Marcina Szpalerskiego.

– Z Fuksiarz.pl jestem związana od prawie dwóch lat, a praca dla tego brandu przynosi mi wiele satysfakcji.  Istotne jest dla mnie stałe zwiększanie rentowności brandu, poszerzenie grup docelowych i ciągłe dostarczenie dodatkowych emocji związanych z rozrywką online […] Dziękuję za zaufanie. To będzie intensywny czas, pełen wyzwań – napisała w mediach społecznościowych Aneta Tylicka.

Pierwsza w Polsce

Swoje pierwsze kroki w branży bukmacherskiej nowa prezes Fuksiarz.pl stawiała na Malcie, gdzie przez prawie 3 lata pracowała w Roskol Ltd., a następnie w Gaming Innovation Group, gdzie spędziła przeszło cztery lata. W marcu 2021 roku rozpoczęła się przygoda Tylickiej z “Fuksiarzem” – marką bukmacherską, którą wraz zespołem zbudowała od podstaw.

Tym samym nowa prezes Fuksiarz.pl stała się pierwszą kobietą w Polsce, która przejęła ster w firmie bukmacherskiej. – Aneta Tylicka posiada duże doświadczenie w branży bukmacherskiej, zna ją, a naszą firmę zna od podstaw. Jestem przekonany, że to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu – ocenia Marcin Szpalerski, były prezes Fuksiarza.

Dodaj komentarz