Bukmacherka 26 czerwca 2023

Angielska firma rozszerza swoją działalność w zakresie danych bukmacherskich!

autor: redakcja
Genius rozszerza oficjalne partnerstwo w zakresie danych bukmacherskich z FDC i rozwoju technologii śledzenia z EPL i EFL.

Genius Sports rozszerza współpracę w zakresie gromadzenia, licencjonowania i dystrybucji oficjalnych danych zakładów na żywo z angielskiej Premier League (EPL), angielskiej ligi piłkarskiej (EFL) i szkockiej ligi zawodowej piłki nożnej (SPFL) do zakładów bukmacherskich na całym świecie.

Rozszerzona współpraca obejmuje również technologię śledzenia Second Spectrum AI firmy Genius Sports dla meczów EFL Championship i Championship Play-Off. Genius Sports rozszerza także partnerstwo Second Spectrum Official Tracking Data and Analytics z angielską Premier League.

Firma Genius Sports Limited wygrała ważne nowe rozszerzenie dla wyłącznej, oficjalnej współpracy w zakresie danych o niskim opóźnieniu z Football DataCo, właścicielem praw do danych brytyjskiej piłki nożnej.

Zgodnie z warunkami umowy, Genius Sports rozszerzył swoją długoterminową współpracę z Football DataCo, aby stać się wyłącznym oficjalnym dostawcą danych na żywo o niskim opóźnieniu z angielskiej Premier League, angielskiej ligi piłkarskiej i Scottish Professional Football League do globalnej branży zakładów sportowych. Od początku sezonu 2019/2020 Genius Sports jest wyłącznym dystrybutorem oficjalnych danych o niskim opóźnieniu z ponad 4000 meczów piłkarskich w Wielkiej Brytanii w sezonie do setek regulowanych bukmacherów na całym świecie. Odnowiona współpraca potrwa do końca sezonu 2024-2025.

Dane wygenerowane w ramach partnerstwa umożliwiają technologii ulepszeń Second Spectrum tworzenie zautomatyzowanych, ulepszonych w czasie rzeczywistym grafik w oparciu o optyczne dane z boiska, zawierające zaawansowane informacje o drużynie i graczach, takie jak prędkość strzału, prędkość gracza, dane dotyczące pozycji i wiele innych. Tam, gdzie zdecydują nadawcy, unikalne nakładki transmisji oparte na danych mogą wzbudzić większy podziw fanów, zapewniając wysoce spersonalizowane opcje oglądania dla wszystkich, niezależnie od tego jak i gdzie oglądają mecz.

Genius Sports i Second Spectrum nadal generują pierwszorzędne dane i dostarczają innowacyjne rozwiązania dla różnych interesariuszy Football DataCo — skomentował Adrian Ford, dyrektor generalny Football DataCo . – Technologia cały czas się poprawia, rozszerzając kreatywne wykorzystanie danych w celu poprawy prezentacji angielskiego i szkockiego futbolu.

Premier League jest najpopularniejszą ligą w światowym sporcie, a Genius Sports stworzył najszybsze, najdokładniejsze i najbezpieczniejsze źródło informacji o brytyjskiej piłce nożnej, aby uzupełnić zapotrzebowanie dla bukmacherów na całym świecie — powiedział Mark Locke, dyrektor generalny Genius Sports . – Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę, aby nadal napędzać innowacje, a teraz rozszerzyć ją o nasz pakiet technologii Second Spectrum Tracking Data opartej na sztucznej inteligencji dla mistrzostw EFL, a także Premier League.

Dodaj komentarz