E-Sport 14 czerwca 2019

Aristocracy w nowej organizacji

autor: MR
Od początku maja TaZ i spółka pozostawali bez organizacji. Gracze ex-devils.one nie dogadali się z zarządem i rozpoczęli występy pod własną nazwą. Wybór padł na Aristocracy i już pod tym szyldem zespół zaprezentował się podczas ESL Pro League. Gra bez organizacji trwała półtora miesiąca. W piątek esportowy świat obiegła informacja o tym, że Codewise żegna swój dotychczasowy skład CS:GO i w ich miejsce wprowadza graczy Aristocracy.

Co ciekawe drużyna nie zmieni nazwy. Mimo że przechodzą pod skrzydła nowej organizacji, to włodarze Codewise zdecydowali się na pozostawienie Aristocracy w świecie CS:GO. Zmianie nie ulegnie również logo drużyny, które Codewise Unicorns umieściło już na swoim profilu. 

Z pewnością jest to dobra informacja. TaZ z kolegami pokazali przed tygodniem, że są najlepszą polską drużyną, więc wsparcie organizacyjne powinno im dodać skrzydeł. TaZ, minise, rallen, mouzinho oraz dycha, bo tak prezentuje się skład nowej drużyny pod wodzą Codewise, udownodnili już swoją siłę na podwórku krajowym i teraz czas na większe sukcesy na arenie międzynarodowej. Z pewnością pomoże w tym zachowany slot w ESL Pro League. Kibice czekają jednak teraz także na wyniki w innych rozgrywkach lanowych.

Najbliższa okazja już w ten weekend. Arcy weźmie udział w turnieju DreamHack Open Summer 2019 w szwedzkim Jönköping. Rywalami Polaków w fazie grupowej będą AVANGAR, Tricked oraz Winstrike. Pula nagród to 100 tysięcy dolarów, a triumfator zabierze do domu połowę z tej sumy.

Dodaj komentarz