Ogolna 14 września 2022

Aristocrat został partnerem New England Patriots i Gillette Stadium

Aristocrat Gaming i New England Patriots podpisali umowę o partnerstwo. W jej ramach reklama firmy będzie obecna na każdym domowym spotkaniu popularnych "The Pats".

Partnerstwo New England Patriots i Gillette Stadium

Zgodnie z umową, Aristocrat i jego logo będzie widniało w niemal wszystkich najbardziej widocznych miejscach na stadionie Gillette Stadium. Dotyczy to chociażby płyty głównej oraz całego brandingu meczowego. Nie zabraknie także promocji, które będą pojawiać się w dniu meczowym.

– Bardzo cieszy nas to, że będziemy mogli współpracować z New England Patriots, jedną z największych marek w NFL – powiedział Hector Fernandez, dyrektor generalny Aristocrat Gaming.

– New England Patriots i Gillette Stadium są podekscytowani współpracą z Aristocrat Gaming. Będzie to współpraca, która pozwoli zaangażować się także wielu naszym fanom – dodał Murray Kohl, wiceprezes ds. sprzedaży w New England Patriots.

Licencja NFL podczas gier slotowych

Ogłoszenie partnerstwa Aristocrat z New England Patriots następuje niedługo po podpisaniu wieloletniej umowy licencyjnej dostawcy slotów na budowę lądowych automatów o tematyce NFL. Licencja NFL da klientom m.in. możliwość wyboru ulubionej drużyny podczas gry.

– Nie możemy się doczekać, aby przenieść nasze gry slotowe o tematyce NFL do kasyn w całym Massachusetts. Zapewni to graczom możliwość wybrania swojej ulubionej drużyny, co z pewnością będzie dla nich ekscytujące – podsumował wspominany wcześniej dyrektor generalny Aristocrat Gaming.

Dodaj komentarz