ATEI Inward Mission 2006
ATEI Inward Mission miała miejsce w Londynie w dniach 4-6 września br. Podobnie jak poprzednie trzy, które odbyły się ponad 10 lat temu, miała na celu nagłośnienie zmian, jakie nastąpią na tej jednej z największych wystaw przemysłu rozrywkowego na świecie
Czwarta w historii ATEI Inward Mission miała miejsce w Londynie w dniach 4-6 września br. Podobnie jak poprzednie trzy, które odbyły się ponad 10 lat temu, miała na celu nagłośnienie zmian, jakie nastąpią na tej jednej z największych wystaw przemysłu rozrywkowego na świecie.
Inward Mission to po polsku Misja Wewnętrzna albo Misja w Głąb, a organizatorzy tej imprezy Clarion ATE ta nazwa chcieli podkreślić ekskluzywny charakter spotkania branżowych dziennikarzy z kilkunastu krajów świata od lat związanych z londyńską wystawa.
Biorący udział w Misji dziennikarze reprezentowali m.in.: Game Time International, Mondo Automatico, Automat, Inter Automatique, Azar, L´Automatico, Stinger Report, KIR, Automaten Markt i Into The Game.
W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele firm Namco, Sega i JPM oraz stowarzyszenia brytyjskich operatorów BACTA.
Wszyscy, którzy w przyszłym roku odwiedza ATEI z pewnością zauważą zmiany, jakie zajdą w wystawie. Firmy reprezentujące automaty zręcznościowe zajmą miejsce na górnym poziomie hali Earls Court, natomiast dolny poziom całkowicie zostanie opanowany przez hazard.
Przeorganizowany zostanie także ruch gości wystawy. W nowym miejscu zostanie umieszczona recepcja, rejestracja i szatnia. Powstaną nowe bary i restauracja oraz miejsca spotkań biznesowych.
Szczegóły już wkrótce w nowym wydaniu Interplaya.
Z Londynu W.B.
Więcej Automaty
Fiasko pełnego przejęcia Ainsworth: Novomatic nie osiąga progu 75 proc. udziałów
Austriacki gigant gier i technologii Novomatic AG nie zdołał przejąć pozostałych akcji australijskiego producenta automatów Ainsworth Game Technology, mimo że miał większościowy pakiet udziałów. Oferta wykupu akcji zakończyła się niepowodzeniem, gdy większość mniejszościowych akcjonariuszy nie poparła transakcji do ustalonego terminu.