Bukmacherka 3 listopada 2020

Bartek Ignacik ambasadorem forBET

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie forBET ambasadorem firmy został dziennikarz Canal+Sport, Bartek Ignacik. 

Turbo Wzmocnienie

Bukmacher swoje wzmocnienie reklamuje hasłem “Turbo Wzmocnienie”, co ma oczywiście związek z autorskim cyklem dziennikarza “Turbokozakiem”, który można oglądać na antenie Canal+Sport.

Jeden z najbardziej unikatowych formatów w historii polskiej telewizji sportowej cieszy się ogromną popularnością wśród fanów piłki nożnej i nie tylko. Co tydzień najbardziej rozpoznawalne osoby ze świata futbolu, sportu czy telewizji stają do technicznych wyzwań, które mają udowodnić, że to właśnie oni zasługują na tytuł “Turbokozaka”. Startujący w roli jednego z materiałów programu “Liga + Extra” segment doczekał się dzisiaj osobnego czasu antenowego: autorski program Bartka Ignacika możecie oglądać w każdą niedzielę od 22:00 na antenie Canal+ Premium – czytamy na stronie bukmachera o programie Bartka Ignacika.

Korzyści dla graczy

Zarówno bukmacher, jak i sam amabasador zapewniają, że graczy w najbliższym czasie czeka wiele promocji pod znakiem “turbo”.

Gotowa propozycja AKO w postaci TurboKuponu, dedykowany zakład z podwyższonym kursem TurboKurs i wreszcie KOZACKA OFERTA! Wyczekujcie wyjątkowych propozycji na profilu TT naszego Ambasadora oraz na naszych kanałach w mediach społecznościowych. Mamy nadzieję, że obecność Bartka Ignacika w szeregach forBET zagwarantuje naszym Klientom TURBO WYGRANE i w konsekwencji miano bukmacherskich Turbokozaków – czytamy na stronie operatora.