Bukmacherka 16 grudnia 2020

Bet On Games. Nowość w Fortunie

Zgodnie z zapowiedziami Fortuna poszerzyła swoją ofertę o gry karciane, które nazywają się na stronie bukmachera Bet on Games. 

Czym jest Bet on Games?

Bet On Games to nic innego jak symulowane gry karciane, które znamy z oferty innych bukmacherów na polskim rynku zakładów bukmacherskich. W Fortunie gracze mogą grać jak na razie w grę baccarat. Rozrywka odbywa się w systemie na żywo, a prowadzi ją prawdziwy krupier.

W Bet On Games można obstawiać poszczególne opcje, które mogą pojawić się na stole. Jest to atrakcyjna propozycja dla typerów, którzy lubią gry karciane. Gra odbywa się obecnie na pięciu stołach. Krupierzy mówią o angielsku, ale panel do obstawiania, czy menu jest już w języku polskim.

Jak możemy przeczytać na stronie operatora celem gry jest przewidzenie, który układ kart (bankiera lub gracza) będzie bardziej zbliżony do liczby 9. Klienci Fortuny mają możliwość obstawiania kilkudziesięciu różnych opcji pojawiających się na stole m.in. kolorów kart, ich układów, sum punktów gracza i bankiera, czy też różnych rodzajów „remisów” tzw. zakładów Egalite Extra.

Znany dostawca

Dostawcą produktu jest Playtech. Jak na razie gracze Fortuny mogą grać jedynie we wspomnianą grę Baccarat. Wraz z rozwojem i czasem można się jednak spodziewać, że bukmacher doda do swojej oferty kolejne gry takie jak m.in. poker, czy wojna.

Bet On Games dostępne są na stronie www.efortuna.pl, stronie mobilnej oraz w aplikacjach na systemy iOS i Android. Gry odbywają się na żywo jak wspomnieliśmy, z udziałem prawdziwych krupierów, z którymi gracz może nawiązać kontakt poprzez chat.