Loterie 5 stycznia 2023

Bet365 inwestuje w produkt loteryjny

autor: Mateusz Mazur
Bet365 poszerza swoje portfolio i wprowadza na rynek Lotto365 – loterię na żywo. Nowy produkt będzie obsługiwany przez SIS, właściciela marki 49's Live Numbers.

Większe i mniejsze wygrane

Zgodnie z podpisaną umową, SIS opracowało ekskluzywny produkt do losowania na żywo dla bet365, a także oferować będzie całodobowe usługi zakładów na żywo. W Lotto365 losowania przeprowadzane będą co pięć minut, przez 23 godziny na dobę. Loteria będzie transmitowana ze studiów nadawczych SIS w Milton Keynes.

Korzystając z formatu „wybierz pięć z 36”, gracze będą mieli szansę wygrać do 100 000 funtów (120 000 dolarów), jeśli wszystkie liczby zostaną przez nich wytypowane poprawnie. Bet365 zapowiada jednak, że nowa loteria obejmie również kilka mniejszych nagród, a gracze będą mieli szanse na wygraną pieniężną nawet w przypadku, gdy wylosowana zostanie tylko jedna z wytypowanych przez nich liczb. Co więcej, Lotto365 oferować będzie także zakłady na kolor wylosowanych kulek oraz na to, czy wylosowane liczby będą parzyste czy nieparzyste.

Wysokiej jakości portfolio loterii

Lotto365, początkowo dostępne będzie w języku angielskim, ale wkrótce ma się to zmienić i losowania transmitowane będą w wielu językach. Wszystkie wyniki loterii pojawiać będą się natomiast na stronie 49s.co.uk. – Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z bet365 przy realizacji tego ekscytującego nowego projektu. Nasz zespół bardzo ciężko pracował, aby wesprzeć proces tworzenia i rozwój Lotto365 – zapewnia Jessica Mills, szefowa działu propozycji produktów SIS.

Entuzjazmu związanego ze swoim nowym projektem nie kryje także bet365: – Lotto365 jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w tworzenie wysokiej jakości portfolio loterii. Jest to kluczowy produkt dla całej grupy bet365 – powiedział rzecznik prasowy bet365.

Dodaj komentarz