Ogolna 1 lutego 2023

bet365 uruchomił swoje zakłady online w Wirginii

autor: Mateusz Mazur
bet365 oficjalnie ogłosił uruchomienie swoich zakładów internetowych w Wirginii. Jest to bezpośredni efekt partnerstwa nawiązanego z zespołem National Football League – Washington Commanders.

bet365 wzmacnia swoją pozycję

bet365 nie należy do potentatów amerykańskiego rynku i dotychczas obecny był jedynie w trzech stanach: Ohio, New Jersey i Colorado. Tym samym Wirginia stanie się czwartym rynkiem, na którym brytyjski operator rozpocznie swoją działalność online. Do decyzji o uruchomieniu zakładów internetowych w kolejnym stanie bezpośrednio przyczyniło się nawiązanie partnerstwa z drużyną NFL – Washington Commanders.

– Po udanym starcie w Ohio, jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem rozpoznawalnej na całym świecie marki zakładów sportowych online w Wirginii. Ze względu na możliwość dotarcia do szerokiego grona fanów zainteresowanych zakładami, start w Wirginii jest dla bet365 kamieniem milowym na drodze do ekspansji na amerykańskie rynku – powiedział rzecznik prasowy bet365.

Wieloletnia umowa

Wieloletnia umowa, zaczęła obowiązywać 31 stycznia 2023 roku, czyli w dniu oficjalnego startu bet365 w Wirginii. Zapewni ona operatorowi możliwość umieszczenia swojego logo na stadionie FedExField, wykorzystania znaku towarowego Commanders, integrację cyfrową oraz dostęp do transmisji meczów.

– To wielkie wydarzenie dla naszych fanów – i wszystkich fanów sportu – w Wirginii. Cieszymy się, że możemy współpracować z bet365, w osiągnięciu wspólnego celu, jakim jest zwiększenie zaangażowania naszych kibiców – powiedział Ryan Moreland, dyrektor ds. współpracy z Washington Commanders.

Dodaj komentarz