Bukmacherka 12 lipca 2019

Betclic sponsorem Lechii Gdańsk

autor: BB
Zmiana bukmachera w Lechii Gdańsk. Umowę ze zwycięzcą "Totolotek Puchar Polski" podpisała firma bukmacherska Betclic. Tym samym Totolotek przestał być sponsorem klubu z wybrzeża.

Betclic zalicza jedno z najlepszych wejść na rynek sponsoringu sportowego w Polsce, ponieważ na przestrzeni niespełna tygodnia podpisał trzy umowy z ważnymi klubami i reprezentacją kraju:

– Piast Gliwice. 

– Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn

– Lechia Gdańsk. 

Umowa między Lechią, a bukmacherem została podpisana na rok z opcją przedłużenia. Oczywiście kontrakt zakłada kompleksową ekspozycję marki we wszystkich kanałach klubu. 

– Jako Betclic chcemy współpracować wyłącznie z silnymi markami. Stąd decyzja o sponsorowaniu właśnie Lechii Gdańsk, klubu i marki o bardzo dużym potencjale zarówno sportowym, jak i marketingowym. Głęboko wierzymy, że współpraca ze zdobywcą Pucharu Polski pozwoli nam na realizację naszych celów marketingowych, a klub skorzysta na niej w wymiarze sportowym i organizacyjnym. W planach mamy również aktywizację kibiców Lechii, którzy są jej wielkim kapitałem – dla oficjalnej strony Lechii powiedział country manager firmy Betclic w Polsce, Bartłomiej Płoskonka.

Z całą pewnością umowa podpisana tylko na rok nie jest najdłuższym okresem, ale Płoskonka uspokaja, że zapewne potrwa znacznie dłużej: – W umowie są warunki do spełnienia, ale jest to w zasadzie formalność z jednej, jak i z drugiej strony. Liczymy na zaangażowanie klubu, kibiców. Liczymy, że współpraca potrwa nawet dłużej niż dwa lata.

Cóż, Betclic ostatnimi ruchami na rynku sponsoringowym pokazał konkurencji, że zamierza być bardzo ważnym graczem na polskim rynku. Oby tak dalej, ponieważ zdrowa konkurencja nikomu jeszcze nie zaszkodziła. 

Dodaj komentarz