Bukmacherka 1 września 2023

Betcris oficjalnym bukmacherem Zagłębia Sosnowiec

autor: redakcja
Bukmacher Betcris został nowym sponsorem Zagłębia Sosnowiec. Umowa została podpisana w czwartek na stadionie piłkarskim ArcelorMittal Park.

Zakłady bukmacherskie Betcris weszły na polski rynek jako jeden z najmłodszych, ale również najbardziej doświadczonych podmiotów. Historia firmy sięga 1985 roku, właśnie wtedy został otwarty pierwszy dominikański punkt przyjmowania zakładów bukmacherskich. Do tej pory firma Betcris kojarzona była głównie z krajami Ameryki Środkowej, takimi jak Panama czy Dominikana, a teraz jest dostępna również w Polsce. Zagraniczne doświadczenie jest z pewnością ogromnym atutem dla graczy, którzy mogą skorzystać z czegoś nowego na polskim rynku zakładów bukmacherskich.

Podczas oficjalnego podpisania umowy, która została zawarta do końca sezonu 2023/2024 obecni byli: Jacek Jakubowski (członek zarządu Betcris), Arkadiusz Aleksander (prezes Zagłębie S.A.) oraz Dawid Ogórek (Koordynator ds. sponsoringu Zagłębie S.A.). W ramach zawartej współpracy, logo Betcrisa pojawi się m.in. na bandach LED oraz bandach statycznych podczas naszych domowych meczów na ArcelorMittal Park. Ponadto w zapowiedziach meczowych w mediach społecznościowych znajdziecie ofertę Betcris, a logo i reklama polskiego bukmachera będzie też umieszczona na naszej stronie internetowej klubu.  

Jest nam miło dołączyć do grona sponsorów Zagłębia Sosnowiec. Mam nadzieję, że jest to początek dłuższej i owocnej współpracy, ponieważ piłka nożna jest dla nas bardzo istotna i stanowi główny element naszych zakładów – powiedział członek zarządu firmy Betcris, Jacek Jakubowski. 

Dodaj komentarz