Ogolna 23 czerwca 2022

Betcris sponsorem meksykańskiego klubu FC Juarez

Bukmacher Betcris podpisał czteroletnią umowę z FC Juarez, klubem z ligi meksykańskiej. To kolejna współpraca z piłkarskimi drużynami w Ameryce Łacińskiej w portfolio operatora.

Kolejna współpraca sponsoringowa Betcrisa

Betcris już wcześniej został oficjalnym bukmacherem kadry narodowej Meksyku, a także Club Pachuca. Ponadto jest sponsorem Atlante FC.

Betcris wita FC Juarez w swojej rodzinie, nie mogąc się doczekać dalszego wspólnego rozwoju i osiągania swoich celów. Zarówno w sporcie, jak i biznesie – czytamy w komunikacie bukmachera.

Duma wynikająca ze sponsoringu

Betcris jest dumny ze swojego zaangażowania sponsorskiego w regionie. Są one uważane za integralną część zobowiązania bukmachera do promowania zunifikowanej branży gier sportowych w Ameryce Łacińskiej. Firma chce kontynuować ekspansje na nowe kraje w regionie i aktywnie poszukuje kolejnych partnerów do współpracy, którzy mogą pomóc wzmocnić to zaangażowanie – informuje operator.

Przypomnijmy, że Betcris aktywnie działa także w Polsce w kwestiach sponsoringu. Jest sponsorem strategicznym siatkarskiej Asseco Resovii, a także głównym partnerem ŁOMŻA VIVE Kielce, Łódzkiego i Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ponadto jest oficjalnym bukmacherem Podlaskiego ZPN-u.

Dodaj komentarz