Bukmacherka 8 grudnia 2023

Betcris wprowadził nowy program lojalnościowy. Gracz… zawsze wygrywa

Legalny bukmacher Betcris przygotował nowość dla swoich klientów. Od 5 grudnia za każdy postawiony zakład otrzymuje się dodatkowe punkty. Później można wymieniać je na freebety. – Staramy się kontynuować politykę bonusową, którą obraliśmy jakiś czas temu i rozbudowywać nasze portfolio promocyjne. Chcemy żeby stawało się ono coraz ciekawsze dla graczy – powiedział nam Tomasz Szymczak, marketing manager w Betcris Polska.

“Aby uzyskać dostęp do Programu Lojalnościowego należy zalogować się na swoje aktywne konto, a następnie kliknąć przycisk “Program Lojalnościowy” znajdujący się na dole podglądu konta” – czytamy na stronie bukmachera.

Nasz program lojalnościowy ruszył 5 grudnia. Polega na tym, że za każdy zakład gracz otrzymuje punkty, które potem może wymienić na freebety. Punkty przyznajemy za wygrane i przegrane zakłady sportowe, zarówno przedmeczowe, jak i live. To ukłon w stronę graczy, którzy regularnie korzystają z naszych zakładów. W programie mamy cztery poziomy lojalnościowe i każdy z nich ma swój przelicznik punktów. Jeżeli ktoś dotrze na poziom platynowy, to punkty będą mnożone nawet razy dwa. Zebrane punkty można w dowolnym momencie wymienić na freebety – przyznał Tomasz Szymczak, marketing manager w Betcris Polska.

Jeżeli chodzi o warunki, to nie ma żadnych limitów na dzienną zdobycz punktową. Podobnie nie ma limitu na odbierane freebety. Punkty nie mają daty ważności, dlatego gracze mogą wymienić ją od razu lub zbierać dłużej, aby wymienić je na wyższy freebet. Klienci bukmachera nie muszą dodatkowo zapisywać się do akcji. Wszystko jest intuicyjne i łatwe w obsłudze.

Staramy się kontynuować politykę bonusową, którą obraliśmy jakiś czas temu i rozbudowywać nasze portfolio promocyjne. Chcemy, żeby stawało się ono coraz ciekawsze dla graczy, chociażby przez wprowadzenie takiego programu. Lojalni klienci będą odczuwać sporo korzyści. Warto tu wspomnieć, że wprowadziliśmy program dodatkowo, a nie kosztem innych naszych stałych ofert. Dokładamy do oferty kolejną promocję, która zapewnia elementy rywalizacji. Chcemy, żeby nasze promocje były korzystne i niezbyt skomplikowane dla gracza – podsumował Szymczak.

Dodaj komentarz