Ogolna 10 maja 2022

BETFAN: Łomża Vive Kielce pokona Montpellier w drodze do Final Four LM

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Łomża Vive Kielce wyjdzie zwycięsko ze swojego najbliższego starcia w Lidze Mistrzów. Bukmacher uważa, że pokonanie Montpelier będzie pierwszym krokiem w kierunku awansu do półfinału. A czy najlepsza polska drużyna szczypiornistów sięgnie po trofeum Ligi Mistrzów?

Zdaniem BETFAN powracające po przerwie rozgrywki Ligi Mistrzów w piłce ręcznej rozpoczną się od sukcesu Łomża Vive Kielce. Bukmacher uważa, że Polacy pokonają na wyjeździe Montpellier. Pozostałymi zwycięskimi drużynami ćwierćfinałów będą: Veszprem, Barcelona i Paris Saint-Germain.

Według bukmachera zwycięstwo nad zespołem z Montpellier przyczyni się do awansu kielczan do półfinału. Zdaniem BETFAN ten scenariusz ma bardzo wysokie prawdopodobieństwo. Co więcej, na ostatniej prostej rozgrywek Ligi Mistrzów kielecka drużyna plasuje się wśród trzech głównych faworytów turnieju. Wedle bukmacherskich analiz oprócz Polaków w tym gronie są FC Barcelona i THW Kilonia.

Prognozy BETFAN przed startem rozrywek wskazują, że trofeum LM najprawdopodobniej wywalczą Hiszpanie. Jednak przewaga FC Barcelona nad pozostałymi faworytami nie jest dominująca, więc kibice w Polsce nie powinni całkiem tracić nadziei. Obstawiając zwycięstwo Polaków, przy ziszczeniu się tego scenariusza, oprócz dumy narodowej można zyskać też ponad 670 zł za każde postawione 100 zł.

Źródło: informacja prasowa

tagi:Betfan

Dodaj komentarz