Bukmacherka 6 lipca 2023

BETFAN mocno zaangażował się w kolejną dyscyplinę sportową

autor: redakcja
BETFAN został sponsorem głównym portalu "łączy nas dart". Polski bukmacher zamierza mocno zaangażować się w promocję tej dyscypliny sportu w naszym kraju.

“Admin BETFAN-owych profili jeszcze nie rzucił “180”*, ale dzięki współpracy z nowym projektem Łączy Nas Dart ma nadzieję, że w końcu się to ziści! 𝗧𝗲𝗿𝗮𝘇 𝗷𝘂𝘇̇ 𝗻𝗮 𝗽𝗼𝘄𝗮𝘇̇𝗻𝗶𝗲: zostaliśmy Sponsorem Głównym!  Potwierdzamy coraz większe zainteresowanie dartem w Polsce i wśród naszych Graczy! Obiecujemy, że dla fanów rzucania do tarczy nie zabraknie konkursów i promocji!  Taka współpraca to nie “strzał w dziesiątkę”, ale w “potrójne dwadzieścia”!

Przed nami 𝗽𝗶𝗲𝗿𝘄𝘀𝘇𝘆 𝗵𝗶𝘀𝘁𝗼𝗿𝘆𝗰𝘇𝗻𝘆 𝘁𝘂𝗿𝗻𝗶𝗲𝗷 𝘄 𝗣𝗼𝗹𝘀𝗰𝗲 – Poland Darts Masters organizowany przez Professional Darts Corporation” – poinformował BETFAN w mediach społecznościowych.

Z nawiązania współpracy zadowoleni są właściciele cenionego portalu. “Teraz, jako sponsor generalny portalu Łączy Nas Dart, BETFAN potwierdza swoje zaangażowanie w rozwój darta w Polsce i naszej społeczności. Umowa obejmuje roczny okres współpracy, lecz jesteśmy przekonani, że to dopiero początek. Dzięki wsparciu finansowemu będziemy mogli dalej się rozwijać i tworzyć jeszcze lepsze treści, turnieje oraz wydarzenia związane z naszą pasją. Ale nie tylko my skorzystamy na tej relacji. BETFAN pomyślał też o Was – nie zabraknie konkursów i promocji, a dla uczestników naszej ligi typerów będą zacne nagrody w postaci obfitych bonusów. Myślimy również o tym, by jeszcze więcej spotkań Nocnej Ligi Darta trafiało do oferty BETFAN, co spotęguje emocje związane z naszymi cyklicznymi turniejami” – czytamy na stronie internetowej “laczynasdart.pl”.

Dodaj komentarz