E-Sport 16 lutego 2022

BETFAN wprowadza nowy produkt SIS Competitive Gaming

Legalny bukmacher BETFAN podpisał umowę ze Sports Information Services. W związku z porozumieniem, polski operator otrzyma nowy produkt do zakładów e-sportowych Esoccer Competitive Gaming. 

Poszerzenie współpracy

Całkiem niedawno BETFAN uruchomił Ebasketball – produkt SIS Competitive Gaming. To kompleksowe rozwiązanie stworzone specjalnie dla bukmacherów okazało się sporym sukcesem. Klienci BETFAN mają dostęp do przesyłanych na żywo zdjęć, komentarzy czy danych, a także szerokiej oferty rynków.

BETFAN wprowadzi Esoccer Competitive Gaming

Dołączenie meczów Esoccer pozwoli klientom bukmachera oglądać oraz obstawiać na żywo mecze Esoccer. Na samym początku mowa o 24 spotkaniach rozgrywanych w ciągu 8 godzin każdego dnia, siedem dni w tygodniu. W przyszłości produkt ma zostać zwiększony do zasięgu 24/7.

W takich słowach o nowej współpracy wypowiedział się Paul Witten, dyrektor handlowy SIS – Jesteśmy bardzo zadowoleni z dodania Esoccer do naszego portfolio gier konkurencyjnych SIS. Cieszymy się, że BETFAN udostępnia ten produkt.  

Zadowolenia nie kryje Mariusz Świętochowski, dyrektor operacyjny BETFAN – Od czasu współpracy z SIS, Competitive Gaming okazało się wielkim hitem wśród naszych klientów, a wysokiej jakości produkt pomógł nam zwiększyć zaangażowanie oraz przychody. Esoccer jest bardzo popularny, więc naturalnie cieszymy się, że dzięki tej umowie możemy rozszerzyć naszą ofertę zakładów na e-sport. Jesteśmy przekonani, że zostanie ona dobrze odebrana przez naszych klientów. 

tagi:Betfan

Dodaj komentarz