Bukmacherka 25 kwietnia 2019

BETFAN wystartował

autor: IP
Dziś wystartował BETFAN, czyli nowy legalny bukmacher, który otrzymał licencję na zakłady wzajemne online w dniu 26 października 2018 roku. Jakie promocje nowy gracz przygotował dla swoich klientów? Kto stoi za całym projektem?

Start każdego kolejnego bukmachera jest pozytywną wiadomością dla całego rynku. Dzięki temu, staję się on dużo ciekawszy i konkurencyjny, przez co firmy o wypracowanej pozycji będą musiały starać się o swojego klienta jeszcze bardziej. 

Do tej pory najwięcej spekulacji i rozmów budziły potencjalne wejścia znanych, zachodnich brandów. Co warto zaznaczyć, żadnemu z nich nie udało się jeszcze wejść z produktem na rynek, a tymczasem firmy z polskim kapitałem radzą sobie coraz lepiej. 

Czym BETFAN będzie chciał przekonać potencjalnych klientów?

Bonus na start Mega Pakiet

BETFAN na swój start przygotował najwyższy bonus na rynku aż do 3 tys. złotych. Co więcej, sposób przyznania bonusu również jest innowacyjny w skali polskiej branży. Do tej pory podobne zagranie przygotował jedynie LVBET. O co dokładnie chodzi? O przyznawaniu bonusu z mnożnikiem. Bonus będzie możliwy do odebrania w czasie trzech pierwszych depozytów. Po wykonaniu poprawnego obrotu przyznanym bonusem, kwoty zostaną pomnożone x10. 

Bez podatku extra

Od czasu startu ForBET-u nikt w stałej promocji nie zdecydował się na wzięcie podatku obrotowego na własne barki. Niektóre podmioty stosują oferty czasowe (happy hour) lub okolicznościowe (np. mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej), ale tym razem ktoś postanowił przyciągnąć graczy na dłużej. 

Jeśli gracz zawierając zakład w BETFAN wybierze minimum 2 selekcje, a kurs całkowity przekroczy 2,00, wtedy wygrana wzrośnie o 14%, więc gracz nie odczuje podatku obrotowego na własnym portfelu. 

Jak czytamy dalej na stronie betfan.pl, przy minimum 4 selekcjach i kursie minimalnym 4,00, do kuponu zostanie doliczone aż 20%! Jesteśmy ciekawi jak w dłuższej perspektywie czasowej przełoży się to na zainteresowanie graczy. 

Kto stoi za projektem?

Głównym dyrektorem w firmie jest Piotr Sienkiewicz, który po odejściu z forBET-u bardzo długo pozostawał w ukryciu. Tak jak napisaliśmy na początku, dużą sztuką było utrzymanie wielu informacji w tajemnicy, co na pewno się udało. Osoby, które jeszcze warto wymienić to Grzegorz Kiczko (head of Betting) czy Jarogniew Muszyński (head of IT). Obaj mają bardzo duże doświadczenie w branży. Kiczko przez ponad 10 lat pracował w Totolotku, a Jarogniew Muszyński razem z Piotrem Sienkiewiczem spotkali się w forBET, gdzie wspólnymi siłami przeprowadzili już jeden udany start. 

Dodaj komentarz