Bukmacherka 17 maja 2023

Betfan z nową aplikacją na Android

autor: redakcja
Betfan udostępnił nową aplikację na urządzenia z systemem Android, w której pojawiło się kilka nowości.

Aktualizacja aplikacji na Android

Nowa aplikacja BETFAN na urządzenia z systemem Android jest już gotowa do pobrania. Do tej pory z zaktualizowanej wersji apki mieli okazję korzystać jedynie gracze na systemie operacyjnym iOS. Teraz mają taką możliwość również gracze z systemem Android.

Wśród nowych funkcji przede wszystkim można wyróżnić nowoczesny interfejs, lepszą intuicyjność w poruszaniu się między kategoriami, dyscyplinami i promocjami, usprawnione i szybsze działanie, czy też tryb ciemny. A to nie wszystko, gdyż aplikacja jest na bieżąco udoskonalana i wprowadzane są nowe funkcjonalności. Stara wersja aplikacji przestanie działać wraz z końcem czerwca.

Technologia rozwija się błyskawicznie, a my wraz z nią. Dlatego w zeszłym roku wprowadziliśmy nową aplikację dla użytkowników systemu iOS i po jej sukcesie udostępniliśmy nowe funkcjonalności graczom korzystających z systemu Android. Na wdrożeniu nowej aplikacji się nie zatrzymujemy. Nasze zespoły technologii oraz CX (Customer Experience) słuchają graczy i codziennie pracują nad nowymi rozwiązaniami, które uprzyjemnią korzystanie z rozrywki, jaką daje nasza aplikacja – mówi Jakub Świsłowski, wiceprezes Betfan.

Szczegóły na temat nowej aplikacji oraz instrukcja pobrania dostępna TUTAJ.

Screen z aplikacji Betfan w dark modeScreen aplikacji mobilnej Betfan

Dodaj komentarz