Bukmacherka 1 listopada 2019

Bethard zadebiutuje na hiszpańskim rynku

Kilka dni temu Zlatan Ibrahimović nagrał filmik, w którym obwieścił swój powrót do La Liga. Fani futbolu od razu zaczęli się zastanawiać gdzie zagra popularny “Ibra”, ale już teraz wiemy, że w tej akcji chodziło o coś zupełnie innego. Otóż firma bukmacherska “Bethard”, której były zawodnik m.in. FC Barcelony jest ambasadorem, a także udziałowcem otrzymała licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na rynku hiszpańskim. 

Zgodnie z zapowiedziami Bethard dokonuje ekspansji na coraz ważniejszych europejskich rynkach. Bukmacher obecnie jest dostępny w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Danii i na Malcie, a teraz do tego grona dołączyła także Hiszpania.

Z przyjemnością kontynuujemy naszą drogę rozwoju na hiszpańskim rynku, który posiada ogromny potencjał rozwojowy. Uważamy, że działając długoterminowo w Hiszpanii nasza marka może wiele zyskać – powiedział dyrektor generalny Bethard Group, Erik Skarp

Bethard na rynku hiszpańskim będzie działał pod nową domeną, która będzie obsługiwana przez SBTech. Strona oferuje świetne kursy i szeroki zakres rynków na mecze zarówno Primera, jak i Segunda División. Bukmacher ogłosił również, że wraz z włączeniem swojej lokalnej domeny hiszpańskiej, uruchomił kilka ekscytujących ofert powitalnych przeznaczonych specjalnie dla nowych graczy, którzy zostali zarejestrowani z Hiszpanii.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy niemal równocześnie z ogłoszeniem Bethard, że wejdzie na rynek hiszpański, jej oficjalny ambasador i współwłaściciel marki, legendarny szwedzki napastnik Zlatan Ibrahimovic, zasygnalizował potencjalny powrót do Hiszpanii za pośrednictwem filmiku opublikowanego na Instagramie . Kontrakt Szweda z LA Galaxy wygasa w grudniu, co wywołało jeszcze większe plotki wśród fanów. Co prawda teraz temat ewentualnego powrót “Ibry” do hiszpańskiej ligi wydaje się zamknięty, ale zdaniem ekspertów nie do końca jedno i drugie musi się wykluczać. Zlatan jest kluczową postacią, jeśli chodzi o marketing Bethard, dlatego jego powrót do Hiszpanii byłby wszystkim na rękę. Samemu piłkarzowi chyba również, ponieważ jego krótki epizod w Barcelonie nie należał do udanych. Z całą więc pewnością 38-latek na hiszpańskiej ziemi ma coś jeszcze do udowodnienia.

Przedstawiciele Bethard twierdzą, że Hiszpania jest tylko jednym z przystanków na drodze do potęgi. Zgodnie z zapowiedziami władz bukmachera, którego ambasadorem jest Ibrahimović, do 2021 roku Bethard ma być dostępny na niemal wszystkich najważniejszych rynkach.