Ogolna 14 kwietnia 2023

BGaming poszerza działalność na gruzińskim rynku

autor: Mateusz Mazur
Na mocy rozpoczęcia współpracy z Geogrator, BGaming poszerzy działalność na gruzińskim rynku, oferując swoje szerokie portfolio gier. 

BGaming współpracuje z Geogrator

Ta współpraca pozwoli BGaming dotrzeć do większej liczby gruzińskich kasyn online, udostępniając swoje portfolio za pośrednictwem regionalnej platformy. Portfolio zawiera szeroki wybór automatów oraz innych gier hazardowych, które zawierają m.in. specjalne efekty audiowizualne.

Tym samym firma BGaming potwierdza swoje cele, które określiła na początku tego miesiąca. Mowa o ekspansji na inne rynki. Ponadto BGaming uruchomiło w lutym swoją stronę korporacyjną.

Zwiększenie zasięgu

W takich słowach o współpracy z Geogrator wypowiedziała się Olga Levshina, Head of Sales w BGaming – Cieszymy się, że możemy ogłosić nowe partnerstwo z Geogrator, które pozwoli rozszerzyć naszą obecność w Gruzji. Razem chcemy zwiększyć zasięgi, oferując ekscytujące gry jeszcze większej liczbie graczy.

Umowę z BGaming skomentowała z kolei Nika Mikaberidze, Key Account Manager w Geogrator – Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić nasze partnerstwo z BGaming. To firma, która oferuje szeroką gamę interesujących i zabawnych gier, które w mgnieniu oka podbiją gruziński rynek. 

tagi:BGaming

Dodaj komentarz