Ogolna 6 czerwca 2022

BGC przewiduje wyraźny wzrost nowych miejsc pracy na brytyjskim rynku hazardowym

Według Betting & Gaming Council (BGC) w ciągu najbliższych pięciu lat w brytyjskiej branży zakładów oraz gier powstanie łącznie 15000 nowych miejscy pracy. 

Nie tylko Londyn

BGC zauważa, że wyraźny wzrost nowych miejsc pracy jest częścią ambitnego programu wyrównywania poziomów, który przyniesie korzyść całej Wielkiej Brytanii. Eksperci z branży przewidują bowiem, że liczba miejsc pracy poza Londynem wzrośnie m.in. dzięki rozwojowi brytyjskich firm bukmacherskich i hazardowych.

Członkowie Betting & Gaming Council otrzymali wiele pozytywnych słów za włożoną pracę w raport przygotowywany przez Purpose Coalition, w skład którego wchodzą liderzy takich podmiotów jak BBC, Amazon, NHS Trusts i wiele innych.

Istotna raportu Purpose Coalition

O ostatnich działaniach związanych m.in. z raportem Purpose Coalition wypowiedział się Michael Dugher, dyrektor generalny BGC: – Betting & Gaming Council chce zbudować światowej klasy przemysł, który będzie lepiej rozumiany, szanowany i w pełni zaangażowany w społeczności, w których działamy. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Purpose Coalition w zakresie wyrównywania poziomów. Widok ludzi z naszego środowiska, którzy zapewniają wysoko wykwalifikowaną, dobrze płatną pracę w sektorach handlu detalicznego, hotelarstwa i technologii jest czymś wspaniałym. 

Raport skomentowała również Jo Gideon z brytyjskiego parlamentu: – Z wielkim zadowoleniem przyjmuje najnowszy raport Purpose Coalition, który podkreśla, że branża zakładów i gier prowadzi program wyrównywania poziomów w Wielkiej Brytanii. Sektor ten zapewnia wysoko wykwalifikowaną pracę z odpowiednimi perspektywami. 

tagi:BGC

Dodaj komentarz