Bob Gąbka syn Baltazara
2006-06-16
SpongeBob Squarepants to kreskówka o przygodach sympatycznej gąbki zamieszkującej ananasa na dnie morza. Polscy widzowie mogli zapoznać się z tą kreskówką oglądając MTV Polska. To także nazwa automatu redemption firmy Sega. Przyciągający oko automat, z głownym bohaterem na pierwszym planie, zachęca graczy do wrzucenia monet i trafiania w nimi w poszczególne miejsca przesuwającej się na spodzie obudowy taśmy. Gracz musi tak wrzucić monetę by spadła na namalowaną na taśmie postać Spongeboba, bądź któregokolwiek z jego przyjaciół. Celne trafienia nagradzane są biletami.
Oczywiście, żeby nie było tak łatwo, moneta pokonać musi jeszcze znajdującego się na jej drodze ananasa. Zabawie na automacie towarzyszy muzyka Tiki w stylu tropikalnym i głos Spongeboba. Bob Gąbka Segi, okupował pierwsze miejsce rankingu automatów redemption – Players Choice, amerykańskiego miesięcznika Replay, od czerwca do sierpnia 2005 roku.
W.B.
Więcej Automaty
Fiasko pełnego przejęcia Ainsworth: Novomatic nie osiąga progu 75 proc. udziałów
Austriacki gigant gier i technologii Novomatic AG nie zdołał przejąć pozostałych akcji australijskiego producenta automatów Ainsworth Game Technology, mimo że miał większościowy pakiet udziałów. Oferta wykupu akcji zakończyła się niepowodzeniem, gdy większość mniejszościowych akcjonariuszy nie poparła transakcji do ustalonego terminu.