Poker 24 lutego 2019

Bojkot PokerStars nie przyniósł efektu

autor: BB
Grupa graczy high-stakes protestowała w związku z decyzją PokerStars o obniżeniu punktów lojalnościowych w turniejach MTT.

Organizatorem bojkotu był "girafganger7", który postanowił, że nie zagra w turnieju Turbo Series z wpisowym $5,200 i pulą gwarantowaną w wysokości $750,000. Do inicjatywy Belga przyłączyło się 250 graczy w tym znani pokerzyści tacy jak: Niklas “lena900” Astedt, Simon “C Darwin2”, Bryan “bparis” Paris, Samuel “€urop€an” Vousden, Mustapha “lasagnaaammm” Kanit, Mikita “fish2013” Badziakouski, Parker “tonkaaaaP” Talbot, Laszlo ‘omaha4rollz’ Bujtas, Calvin Anderson.

Ciągłe podwyżki rake'u i formaty nie do pobicia, to wszystko co dla nas mają. W związku z najnowszymi zmianami, postanowiłem namówić wielu regularsów high-stakes MTT, aby nie brali udziału w jednym z kluczowych eventów – powiedział girafganger7. 

Pomimo tego, że protest był dobrze zorganizowany, nie przyniósł efektu. Do turnieju zgłosiło się 160 unikalnych graczy, co sprawiło, że pula osiągnęła sumę 935,00 dolarów. Czyli prawie taką samą, jaka była tydzień temu w tym samym turnieju. 

Źródło/PokerNews

Dodaj komentarz