Automaty 2 września 2019

Bonus Target  – nowość w ofercie Promatic Games

autor: Maciej Akimow

Podczas branżowych targów ICE 2019 zaprezentowaliśmy naszą platformę gier kasynowych online, przeznaczoną dla klienta B2B – Promaticgames.com. Nasza platforma sukcesywnie wzbogaca się o nowe tytuły gier, dziś mamy przyjemność zaprezentować naszą najnowszą produkcję, grę „Bonus Target”. 

„Bonus Target” to 5-walcowa gra slotowa osadzona w bajkowej scenerii. Posiada 5 linii wygrywających, na których umieszczono  11 symboli, w tym owoce przybierające personifikowane postaci. Są to Panny: Gruszka, Śliwka oraz Truskawka, a także Arbuz i Winogrono, cechujące się czarnym charakterem. Pozostałe symbole, to: Dzwonek, Siódemka i Korona. W grze „Bonus Target” znajdują się również Symbole Specjalne, dzięki którym emocje gracza mogą sięgnąć zenitu. Są to: Błazen – zastępujący wszystkie symbole poza Bombą i Armatą, Bomba – daje możliwość 10 Darmowych Gier (Scatter Games) i Armata, która w grach Scatter podwaja sumę wszystkich wygranych. 

Co czeka na Ciebie w naszej najnowszej grze? Przenieś się do magicznego świata trzech sióstr –  księżniczek, w którym Panny Gruszka, Śliwka i Truskawka czekają na Twoją pomoc! Ich nielojalni lokaje nieustannie knują, by przejąć władzę nad zamkiem i odebrać im koronę. Czy uda Ci się wygrać ze złośliwym Błaznem w opcji gry z Ryzykiem, w której Twoim zadaniem jest wybrać właściwą armatę i zburzyć zamek? Sprawdź już teraz i przekonaj się sam! 

Promatic Group

#JoinUsToWin

Materiał prasowy partnera