Ogolna 30 marca 2021

BtoBet z certyfikatem od Great Britain Gambling Commission

Dostawca platformy bukmacherskiej BtoBet ogłosił, że jego platforma bukmacherska została certyfikowana przez Great Britain Gambling Commission, co oznacza, że ​​operatorzy na rynku Wielkiej Brytanii mogą teraz korzystać z jej technologii.

Platforma BtoBet

Dostawca oświadczył, że platforma posiada funkcję, która pozwala gromadzić dane z gry poszczególnych graczy. Te wówczas można wykorzystać do tworzenia spersonalizowanej oferty dla konkretnych klientów. Pozwala to na właściwe ukierunkowanie graczy.

Dima Reiderman, dyrektor operacyjny BtoBet nie ukrywał radości z powodu uzyskania certyfikatu: – Jesteśmy zachwyceni, że otrzymaliśmy certyfikat w Wielkiej Brytanii i teraz możemy rozpocząć działalność na tym rynku.

Nasze najnowocześniejsze funkcje pozwolą operatorom zaoferować swoim graczom zupełnie nowe wrażenia z rozrywki jaką są zakłady bukmacherskie. Jestem przekonany, że nasza platforma bukmacherska odniesie długofalowy sukces rynkowy. Wielka Brytania jest krajem niezwykle konkurencyjnym i jesteśmy gotowi być jego częścią – zakończył Dima Reiderman.

Kolejny rynek

Wielka Brytania to najnowszy rynek, na którym znajdzie się BtoBet. Tym samym firma działa już na takich terytoriach jak Argentyna, Sierra Leone, Polska oraz wspomniana Wielka Brytania.

Przypomnijmy, że w październiku 2020 BtoBet został przejęty przez Aspire Global za 20 mln euro. Transakcja składa się z 15 mln euro w gotówce w momencie jej zamknięcia, a następnie kolejnych 5 mln euro przesłanych po 12 miesiącach. Wówczas dyrektor generalny Aspire, Tsachi Maimon, wskazał platformę zakładów sportowych BtoBet jako główny powód, dla którego jego firma zawarła umowę.