Bukmacherka 25 września 2023

Bukmacherski “Tinder”. Nowość od Superbetu

autor: redakcja
Ofensywnie czy defensywnie? Goście czy gospodarze? Wygrana czy porażka? Piłka nożna czy tenis? Budowanie zwycięskiego kuponu to slalom pomiędzy pytaniami, na które szukasz właściwej odpowiedzi. Czasem nie wyrabiasz się na zakręcie? Od teraz Superbet pomoże zwycięsko trafić na metę dzięki nowej funkcji społecznościowej. Betswipe to… Tinder dla kuponów. Widzisz, jak grają inni i przesuwając ich typy w lewo lub prawo decydujesz, czy chcesz obstawić tak samo – informuje bukmacher.

Żeby dołączyć do grona graczy, którzy dzięki funkcji Betswipe mogą czerpać bukmacherskie inspiracje od innych i wyłapywać zakłady-perełki, wystarczy kilka szybkich kroków.

Jak skorzystać z bukmacherskiego “Tindera”?

  1. Pobierz aplikację SUPERBET,
  2. Zaloguj się na swoje konto,
  3. Przejdź do sekcji zakładów live,
  4. Wybierz funkcję Betswipe.

Żeby móc skorzystać z funkcji, musisz być użytkownikiem Supersocial, społecznościowej funkcjonalności w aplikacji Superbet, pozwalającej dzielić się swoimi typami i kuponami i czerpać inspiracje od ekspertów, jak Jerzy Dudek, Mateusz Borek i wielu innych – tłumaczy bukmacher.

Jak działa Betswipe?

  1. Widzisz po kolei najpopularniejsze zakłady live na trwające wydarzenia sportowe.
  2. Dostajesz szereg infomacji – ile osób ogląda ten kupon, ile zdecydowało się zagrać tak samo, za jakie stawki.
  3. I teraz czas na Twoją decyzję – lewo czy prawo? Hot or not? Przesuwając dany typ w prawo, dodajesz go do swojego kuponu. Przesuwając w lewo, decydujesz, że ta propozycja Ci nie odpowiada.

Superbet to pierwszy w Polsce bukmacher, który oferuje swoim klientom takie rozwiązanie. Dlaczego? To proste – zakłady sportowe mają być przede wszystkim dobrą zabawą, zbliżającą do siebie kibiców i dającą wam dodatkowe powody do ożywionej dyskusji. Betswipe da kolejny pretekst do rozmowy, dyskusji i wymiany wiedzy na temat sportu, przy okazji umożliwiając każdemu z graczy wychwycenie
perełek, które zwracają uwagę ekspertów.

Dodaj komentarz