Ogolna 7 kwietnia 2022

Caesars Sportsbook został partnerem bukmacherskim New York Mets

Drużyna baseballowa New Yor Mets ogłosiła rozpoczęcie współpracy z operatorem Caesars New York Sportsbook. W ramach porozumienia na stadionie zespołu pojawi się specjalny punkt, a kibice otrzymają dostęp do bogatej oferty bukmachera. 

Wielka współpraca

W ramach zawartej umowy przez Caesars Sportsbook oraz drużynę New York Mets, na obiekcie Citi Field pojawi się specjalne pomieszczenie o powierzchni ponad 1200 metrów kwadratowych, w którym kibice będą mogli skorzystać z usług operatora. Dodatkowo Caesars Sportsbook będzie oferować sympatykom swoją ofertę VIP. Program lojalnościowy bukmachera pozwala graczom zdobywać punkty, które później można wymieniać m.in. na pobyty w hotelach.

Nie zabraknie również logo Caesars Sportsbook wokół obiektu City Field, a także w mediach społecznościowych drużyny New York Mets.

Słowa przedstawiciela Caesars Digital

O porozumieniu z zespołem New York Mets wypowiedział się Chris Holdren, przedstawiciel Caesars Digital: – Po uruchomieniu naszej aplikacji Caesars Sportsbook, Nowy Jork jest kluczowym miejscem. Kibice Mets należą do grona jednych z najbardziej lojalnych w baseballu. Z niecierpliwością czekamy na otwarcie naszego punktu w Citi Field. 

W przeszłości Caesars Sportsbook sponsorował m.in. Indianapolis Colts, Baltimore Ravens, Michigan State University Athletics czy Louisiana State University.

Dodaj komentarz