Ogolna 28 lutego 2023

Cayetano Rocafort został ambasadorem Betsson

Cayetano Rocafort, sportowiec grający w padla został nowym ambasadorem Betsson w Szwecji. 

Cayetano Rocafort ambasadorem Betsson

Cayetano Rocafort to lider szwedzkiego rankingu padla. Zawodnik podpisał roczną umowę z Betsson. Bukmacher od pewnego czasu jest zaangażowany w ten sport, co potwierdza fakt, iż firma pełni rolę sponsora the padel tour.

W takich słowach pozyskanie nowego ambasadora skomentował Linus Endahl, sponsorship manager w szwedzkim Betsson: – Wiem, że w naszej firmie jest wielu entuzjastów padla, więc z radością witamy naszego nowego ambasadora. Mamy nadzieję, że Cayetano Rocafort będzie osiągał jeszcze większe sukcesy w przyszłości. 

Dobry rok Betsson

Całkiem niedawno operator Betsson przedstawił wyniki z czwartego kwartału oraz całego 2022 roku. Jak się okazało, firma osiągnęła rekordowy wynik w kwartale oraz zanotowała najlepszy rok w historii swojej działalności z przychodami na poziomie 77,2 mln euro za dwanaście miesięcy.

Wpływ na dobre wyniki Betsson ma niestety kontrowersyjna działalność operatora, który niejednokrotnie dopuszczał się nieczystych ruchów, co zauważyliśmy chociażby w Polsce, gdzie Betsson starał się działać nielegalnie, łamiąc przy tym obowiązujące przepisy.

Dodaj komentarz