Ogolna 17 marca 2023

Cherry Online wystartuje z kolejnym bukmacherem na polskim rynku?

autor: redakcja
Według naszych informacji Cherry Online lada moment wystartuje z nowym bukmacherem na polskim rynku zakładów wzajemnych. Proces licencyjny jest już bowiem na ostatniej prostej. 

Co wiemy o nowym projekcie Cherry Online?

Jak udało się nam ustalić bukmacher na polskim rynku zadebiutuje jeszcze w tym roku pod domeną www.mobilebet.pl. Będzie to zatem drugi operator, który będzie należał do grupy Cherry Online. Pierwszym jest PZBuk, który zadebiutował w październiku 2018 roku.

Obecnie trudno jeszcze mówić o wizji biznesowej jaką przyjmie Cherry, ale warto przypomnieć, że PZBuk przyjął zachowawczą strategię obecności na polskim rynku. Polityka firmy polegała na tym, by utrzymać się w Polsce jak najniższym nakładem kosztów. I to udawało się od kilku lat, co było głównie zasługą Patryka Włodarskiego, który pełnił rolę Country Managera w PZBuk do czerwca ubiegłego roku.

Niemal pięć lat od debiutu PZBuk na polskim rynku

Przypomnijmy, iż Cherry Online Polska Sp. z o.o. otrzymała licencję na prowadzenie zakładów bukmacherskich online 28 czerwca. Wydawało się początkowo, że uruchomi w Polsce bukmachera o znanej i lubianej marce ComeOn. Ostatecznie zdecydowano się na PZBuk, który pomimo początkowych przypuszczeń – spore możliwości finansowe ze strony szwedzkiej firmy Cherry AB – namieszania na polskim rynku, przyjął zbyt zachowawczą strategię, by stać się wiodącym graczem. Czas pokaże czy inaczej będzie w przypadku www.mobilebet.pl.

Dodaj komentarz