E-Sport 22 czerwca 2023

Cloud9 poruszony zmianami w Na’Vi! Czy będziemy świadkami roszad?

autor: redakcja
Cloud9 zainteresowane sprowadzeniem dwóch rosyjskich graczy z zespołu Na'Vi. Zmiany spowodowane roszadami w ekipie z Ukrainy

Cloud9 to amerykańska drużyna e-sportowa powstała pod koniec 2012 roku. Z początku nazywali się Team NomNom, w roku 2013 zmienili nazwę na taką, która służy im do tej pory. Drużyna z sukcesami na arenie międzynarodowej w takich grach jak League of Legends, Hearthstone czy Counter-Strike: Global Offensive. W póżniejszym czasie również z sukcesami w grach takich jak Rocket League czy Overwatch.

Natus Vincere (Na’Vi) jest za to ukraińską organizacją e-sportu. Organizacja została założona w roku 2009, a dyrektorem generalnym organizacji był Alexander „ZeroGravity” Kokhanovsky. Latem 2016 roku Na’Vi zawarł umowę z rosyjską spółką holdingową ESforce Holding Ltd (wcześniej znaną jako Virtus.pro Group).

Zmianami w ukraińskiej organizacji zainteresowana jest amerykańska spółka, a ich planem jest zatrudnić Perfecto oraz electroNica. Jest to dwóch rosjan specjalizujących się w grze Counter-Strike. Niewątpliwie Cloud9 robi dobry interes sprowadzając ich do siebie. Czy ta transakcja dojdzie do skutku? Przekonamy się już za niedługo.

Dodaj komentarz