Bukmacherka 1 maja 2024

Co Fortuna przygotowała z okazji finału Pucharu Polski? Gracze mogą liczyć m.in. na Tłusty Boost

autor: redakcja
2 maja na PGE Narodowym w Warszawie jeden z najważniejszych meczów piłkarskiego sezonu w Polsce. Finał Fortuna Pucharu Polski to nie tylko wielkie wydarzenie dla kibiców i piłkarzy Pogoni Szczecin oraz Wisły Kraków, ale też sponsora tytularnego wydarzenia.

Z okazji finału “Pucharu Tysiąca Drużyn” Fortuna przygotowała atrakcje dla swoich graczy. Wielu z nich będzie mogło oglądać mecz z trybun PGE Narodowego.

Finał Fortuna Pucharu Polski to również finał naszej całosezonowej akcji “Wygraj Finał”, w ramach której od września do kwietnia zorganizowaliśmy aż 70 konkursów w kanałach social media oraz w stacjonarnych punktach przyjmowania zakładów. W każdym z konkursów do wygrania było dwuosobowe zaproszenie na czwartkowy mecz wraz z noclegiem w hotelu i przejazdem do Warszawy. Łącznie zatem w najbliższy czwartek 140 osób zasiądzie w sektorze Fortuny – podkreśla w rozmowie z Interplay.pl Maciej Głaczyński, Head of Marketing w Fortunie.

Zanim rozpocznie się walka o medale, nasi zwycięzcy będą mogli też zrobić pamiątkowe zdjęcie z głównym trofeum rozgrywek. Cały finał będziemy pokazywali od kulis w social mediach, a specjalni reporterzy Fortuny Hubert Mściwujewski i Piotr Lizakowski zajrzą wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ciekawego – dodaje.

A co z tymi, którzy nie mieli szczęścia w konkursach oraz nowych graczach? Dla nich też czołowy bukmacher na naszym rynku przygotował coś specjalnego.

Drugiego maja zarówno dla nowych, jak i stałych graczy czekać będą łatwe do odebrania bonusy. Fani polskiej piłki, którzy nie mają jeszcze konta w Fortunie, mogą odebrać 300 zł za pierwszy wygrany zakład postawiony za 2 zł na zwycięstwo Pogoni lub Wisły. Z kolei na wszystkich pasjonatów zakładów live od 16:00 do 23:00 przygotowaliśmy Bezpiecznik, czyli pełny zwrot stawki za przegrane kupony postawione na żywo – zapowiada Głaczyński.

Fortuna liczy na to, że spotkanie o trofeum wygeneruje duże zainteresowanie graczy.

W ubiegłym roku finałowy mecz Legia – Raków okazał się najbardziej popularnym wydarzeniem w ofercie live w skali całego miesiąca, dlatego liczymy, że także nadchodzący finał Fortuna Pucharu Polski będzie obfitował w wiele emocji, które pozwolą graczom na upolowanie wysokich wygranych. Dodatkowo nasi bukmacherzy w dniu finału zaproponują dwa boosty kursowe: tradycyjny Mistrzowski Boost na gola Pogoni w obu połowach oraz specjalny Tłusty Boost, który będzie aktywny tylko przez godzinę, a w nim kurs podwyższony o 50% względem klasycznej oferty na niezwykle popularną w tym spotkaniu podgrę – ujawnia nasz rozmówca.

Tłusty Boost to tradycyjnie już nasza niespodzianka dla graczy, dlatego o tym, jaki zakład ma tak podwyższony kurs, będzie się można przekonać o 15:00 – zapowiada szef marketingu Fortuny.

Finał Fortuna Pucharu Polski: Pogoń Szczecin – Wisła Kraków w czwartek 2 maja o godz. 16.00. Zdecydowanym faworytem są Portowcy, których zwycięstwo w regulaminowym czasie gry Fortuna wycenia obecnie po kursie 1,83. Kupony na niespodziankę w wykonaniu I-ligowej Białej Gwiazdy bukmacher przyjmuje po kursie 4,25. Remis jest wart kursu 3,7.

Tomasz Dębek

Dodaj komentarz