Bukmacherka 6 listopada 2019

ComeOn rozpoczyna działalność w Danii

ComeOn w lipcu tego roku otrzymał pięcioletnią licencję na prowadzenie działalności hazardowej w Danii. Tym samym wprowadził swoją markę na kolejny już rynek. 

Przypomnijmy, że ComeOn jest własnością grupy Cherry, w której skład wchodzi również polski PZBuk, Na duńskim rynku ComeOn będzie oferował swoje produkty z zakresu gier kasynowych, a także zakładów sportowych.

Cieszymy się, że możemy zaoferować naszą flagową markę ComeOn.com duńskim graczom.W ComeOn jesteśmy zwolennikami respektowania lokalnych przepisów. Wspaniale, że spełniliśmy kolejne wymogi i możemy działać na kolejnym rynku. Zapewniam, że w Danii stworzyliśmy silny zespół, który stworzy doskonały produkt dla Duńczyków – powiedział dyrektor generalny ComeOn, Lahcene Merzoug.

ComeOn w Danii swoje produkty będzie oferował przez minimum najbliższych pięć lat, ponieważ na taki okres czasu otrzymał licencję. Tym samym z oferty tego bukmachera mogą skorzystać już gracze z sześciu państw. W tym nasi rodacy, którzy mogą grać ww. PZBuku.