Ogolna 29 kwietnia 2022

CT Interactive rozpoczyna ważną współpracę z Playtech

Firma CT Interactive ogłosiła rozpoczęcie ważnej współpracy z Playtech, dzięki której wprowadzone zostaną gry tego dostawcy na Playtech Open Platform (POP). 

CT Interactive współpracuje z Playtech

Dzięki podpisaniu przełomowego kontraktu z Playtech, firma CT Interactive rozszerzy swój obecny udział w sektorze poprzez wprowadzanie na rynek swoich gier, takich jak m.in. Lucky Clover, 40 Treasures, Win storm oraz Chilli Fruits.

Jak możemy przeczytać w oficjalnym komunikacie CT Interactive, umowę z Playtech zawarto na targach ICE Totally Gaming, a proces wdrażania został rozpoczęty, więc już wkrótce gry zostaną udostępnione za pośrednictwem Playtech Open Platform.

Ważny krok

O zawartej umowie wypowiedział się Martin Ivanov, Director of Business Development Americas w CT Interactive: – Cieszymy się, że zawarliśmy umowę. Wierzymy, ze nasza nowa treść będzie wartościowym dodatkiem do portfolio Playtech. To kolejny ważny krok w naszej strategii dotyczącej pogłębiania międzynarodowego zasięgu. Tym samym nie mogę doczekać się odkrywania nowych możliwości biznesowych wynikających ze współpracy z Playtech.

Z kolei w takich słowach o współpracy z CT Interactive mówi Andrew Muir, Sales and Marketing Manager Playtech: – Cieszymy się z zawarcia umowy z CT Interactive. Jesteśmy przekonani, że nasi operatorzy i ich gracze docenią dodanie gier do platformy. 

Za pomocą Playtech Open Platform, CT Interactive może dotrzeć do głównych operatorów w Peru, Meksyku oraz Kolumbii.