Ogolna 21 listopada 2022

Członkowie EGBA mocno stawiają na bezpieczny hazard

Europejskie Stowarzyszenie Gier i Zakładów (EGBA) poinformowało, iż liczba klientów, którzy korzystali z co najmniej jednego bezpiecznego narzędzia hazardowego wzrosła w 2021 roku do 14,9 mln. Jest to wynik lepszy o 50%. 

Bezpieczny hazard

W ramach publikacji raportu zrównoważonego rozwoju EGBA 2021-2022 udostępniono dane dotyczące bezpiecznego hazardu. W ubiegłym roku wysłano do użytkowników 38 milionów komunikatów dotyczących bezpiecznego hazardu. Jest to wzrost o 123%. Co ważne, spersonalizowane oraz ukierunkowane wiadomości stanowiły 20 milionów komunikatów, co oznacza wzrost o 19,7 mln rok do roku. Z kolei wiadomości ogólne wzrosły o 9% do 15,5 mln.

Ważna rola

O wzrostach dotyczących komunikacji z klientami w sprawie bezpiecznego hazardu wypowiedział się sekretarz generalny EGBA Maarten Haijer – Cieszymy się, że nasi członkowie komunikują się ze swoimi klientami na temat bezpiecznego hazardu bardziej niż kiedykolwiek. Co ważne, znacznie bardziej spersonalizowany i ukierunkowany sposób. To wszystko jest częścią ich wysiłków na rzecz promowania zrównoważonego rozwoju i silnej kultury bezpiecznego hazardu.

Poczyniono znaczące postępy i miło widzieć, jak nasi członkowie wzmacniają swoje wysiłki, finansując więcej badań, wprowadzając nowe innowacyjne strategie oraz inwestując w najnowsze narzędzia i technologie w celu promowania bezpieczniejszego hazardu. Osobiste zaangażowanie dyrektorów generalnych w osiągnięcie tego postępu jest kluczowe i pokazuje, że nasi członkowie poważnie traktują wspólne dążenie do zrównoważonego rozwoju – stwierdził Haijer.

Członkowie EGBA w dużym stopniu inwestują w sport. W raporcie uwzględniono, iż 499 mln euro trafiło do różnych firm i rynków poprzez sponsorowanie lub prawa do transmisji.

tagi:EGBA

Dodaj komentarz