Bukmacherka 31 grudnia 2021

Czy Jason Derulo zaśpiewa w duecie z Marylą Rodowicz? Serwujemy bukmacherskie menu sylwestrowe

Od kilku dni coraz mocniej kumulują się emocje związane z miejskimi imprezami sylwestrowymi organizowanymi przez Telewizję Polską i Polsat. Stacja Solorza ze swoją Sylwestrową Mocą Przebojów powraca na Stadion Śląski i zbroi się w siłę rażenia w postaci m.in. Cleo, Dawida Kwiatkowskiego, Danzela, Viki Gabor. Wystąpi tam także, po raz pierwszy od głośnego incydentu związanego z jazdą po alkoholu, Beata Kozidrak.

Jacek Kurski także nie oszczędza na promocji swojej imprezy. W środowym wieczornym wydaniu Wiadomości18 minut poświęcono sylwestrowej imprezie w Zakopanem, której – jak wielokrotnie, tak dla pewności podkreślano – główną gwiazdą będzie amerykański piosenkarz Jason Derulo.

Przypomnijmy, że na początku obecnego roku Jacek Kurski na swoim twitterowym profilu pochwalił się rekordem wszech czasów, gdzie w peaku oglądalności ubiegłoroczną imprezę celebrującą koniec roku śledziło w TVP 8,015 mln osób.

Te wszystkie marketingowe smaczki skłoniły Betcris do przygotowania specjalnego bukmacherskiego menu sylwestrowego, w którym obstawiać można m.in. to, czy tegoroczny „headlider” Sylwestra Marzeń w Zakopanem, Jason Derulo zaśpiewa w duecie z Marylą Rodowicz.

Oprócz tego, typować można także np. to, czy Julio Junior zaprosi na scenę swojego słynnego brata Enrique Inglesiasa podczas występu na scenie w Zakopanem – bukmacher kusi tu solidnym kursem 5.00.

Daniem głównym bukmacherskiego menu jest zakład na to, czy Jacek Kurski wejdzie na scenę w trakcie trwania występu Jasona Derulo. Oczywiście w celu poinformowania, że właśnie padł kolejny rekord oglądalności.

Kursowo najbardziej „kalorycznym” zakładem jest możliwość obstawiania tego, czy którykolwiek z artystów podczas Sylwestra Marzeń na swoim ubiorze będzie miał napis KONSTYTUCJA i będzie on widoczny dla telewidzów – tu w przypadku prawidłowego wytypowania zdarzenia kupon rozliczany będzie po naprawdę atrakcyjnym kursie 50.00.

Dodaj komentarz