Ogolna 5 lipca 2022

Debiut Betcris w Ekstraklasie. Bukmacher partnerem kluczowym Pogoni Szczecin

Betcris Zakłady Bukmacherskie – legalny bukmacher został Partnerem Kluczowym oraz Oficjalnym Bukmacherem Pogoni Szczecin. Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe 2 sezony.

Pozyskanie partnera kluczowego wiąże się z dużą zmianą wizualną na trykotach meczowych. Od sezonu 2022/23 Pogoń Szczecin będzie występować z logotypem Betcris na froncie koszulek meczowych. To oczywiście tylko jedno z szeregu świadczeń klubu na rzecz nowego sponsora.

Betcris to jeden najmłodszych graczy na polskim rynku, aczkolwiek firma wywodząca się z Ameryki Środkowej i Południowej globalnie operuje od 1985 roku, będąc światowym liderem branży zakładów online. W swoim portfolio marka pochwalić się może sponsoringiem reprezentacji Meksyku
i Ekwadoru w piłce nożnej, tytułem partnera rozgrywek Super Bowl, NFL, MLB i Copa America oraz współpracą ambasadorską z Ronaldinho. W Polsce w ciągu niespełna rocznej działalności bukmacher zaangażował się w sponsoring aktualnego finalisty Ligi Mistrzów EHF i mistrza Polski w piłce ręcznej – Łomży Industria Kielce oraz siatkarskiego utytułowanego klubu – Asseco Resovii Rzeszów.

– Witamy w naszej rodzinie nowego partnera i wierzę, że wspólnie będzie osiągać sukcesy – mówi prezes zarządu Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek. – Cieszę się, że negocjacje przebiegły pomyślnie i mogę dziś z uśmiechem ogłosić, że mamy nowego Oficjalnego Bukmachera.

Pogoń Szczecin jest pierwszym piłkarskim klubem w sponsoringowym portfolio bukmachera w Polsce.

– Zaangażowanie się we współpracę z Pogonią Szczecin to dla nas debiut w polskiej Ekstraklasie. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać partnera z tak mocną marką, fantastyczną bazą kibicowską oraz tradycjami. To duży krok biznesowy i wizerunkowy dla Betcris, który planowaliśmy i otwarcie komunikowaliśmy od pewnego czasu – komentuje Jacek Jakubowski, członek zarządu Betcris Polska.

Czego po nowym partnerze kluczowym mogą spodziewać się kibice Pogoni? Na pewno wielu dedykowanych ofert, a także czynnego uczestnictwa w życiu klubu.

– Już na start naszej współpracy przygotowaliśmy szereg personalizowanych promocji skierowanych do sympatyków Pogoni, w tym atrakcyjną ofertę powitalną dla nowych graczy oraz zakłady specjalne w ofercie związane z Klubem. Planujemy na pewno budować wokół tego projektu intensywną aktywność marketingową, więc zachęcamy kibiców do śledzenia naszych działań. A tych przy okazji jubileuszowego sezonu Klubu oraz nowego stadionu w Szczecinie na pewno brakować nie będzie – zapowiedział Łukasz Kieza, dyrektor marketingu Betcris Polska.

Dodaj komentarz