Loterie 25 marca 2021

Debiut nowej zdrapki. JUBILOTKA – zdrapka na 65-lecie Totalizatora Sportowego

Na naszych łamach piszemy o wszystkich zdrapkowych debiutach. Tym razem jednak okazja jest specjalna, ponieważ Totalizator Sportowy wprowadził na rynek "Jubilotkę". Zdrapka ta została stworzona z okazji 65 jubileuszu Totalizatora Sportowego.

Wyjątkowa zdrapka

Jak czytamy na oficjalnej stronie Totalizatora Sportowego Jubilotka jest podziękowaniem dla  sympatyków wszystkich gier i loterii Totalizatora Sportowego – za 65 lat wspólnych, pozytywnych emocji. I życzeniem kolejnych dekad pełnych uśmiechu, szczęścia i radości wygrywania.

Bez wątpienia Jubilotka wygląda, jak na nazwę przystało, dostojnie. Unikatowe piękno w stylu retro przywołuje wspomnienia z ostatnich kilkudziesięciu lat z Totalizatorem Sportowym. Warto zwrócić uwagę, że w nazwę zdrapki wpisano logo Totalizatora Sportowego z lat 60. Ówczesne logo oparte było na schematycznej tarczy strzeleckiej, w której centrum znajdowała się lotka (oryginalnie z akronimem TS), co symbolizować miało celne typowanie i wygrane.

Ile można wygrać?

Jubilotka jest zdrapką, w której można wygrać bardzo wysokie wygrane pierwszego stopnia:

  • 2 główne wygrane po 465 000 zł,
  • 6 wygranych II stopnia po 10 000 zł,
  • 80 wygranych III stopnia po 1 000 zł,
  • wiele innych atrakcyjnych wygranych niższych stopni,
  • pula na wygrane: 23 870 000 zł.

Wspólny cel

Kupując Jubilotkę wspieramy „Jubileuszowy Program Stypendialny 65 na 65” Fundacji LOTTO i Totalizatora Sportowego, właściciela marek LOTTO i Zdrapki. Program kierowany jest do studentów. Najlepsi z nich otrzymają stypendia, będą też mieli szansę na staż w Totalizatorze Sportowym.