Poker 7 października 2018

Desperacka próba 888Poker

autor: PK
888Poker podejmuje desperacką próbę pozyskania nowych klientów. Operator pokera online zauważył, że traci znaczącą część rynku.

Firma zapowiedziała, że do końca roku wprowadzi „remont” produktów pokerowych, który będzie największym tego typu działaniem od 6, 7 lat. 

Strona internetowa ma nowemu klientowi pokerowemu ułatwić wejście w Poker 8 i Poker Fuse. Ma być etapowo wdrażany w ten świat i docelowo całkowicie wsiąknąć i przejść do 888Poker. 

Poker 8 firma w raporcie określa jako „nową i ulepszoną międzynarodową platformę pokerową”. Firma informuje, iż pracowała nad nią z graczami i korzystano z ich opinii. Czy to pomoże? 

888Poker zanotował drastyczne spadki przychodów w pierwszej połowie roku. W ciągu sześciu miesięcy firma zarobiła około 30,6 mln dolarów, co oznacza spadek o 28 procent rok do roku. Ponoć był to najgorszy wynik operatora od 2010 roku. Co więcej, w ostatnim półroczu minionego roku również zanotowano spadek, wówczas 16-procentowy.

Trochę przykre, że firma skupia się w oświadczeniach na obwinianiu rynku. Dowiadujemy się, że inni przekonują graczy bonusami czy gwarancjami turniejowymi. 

Według „Poker Scout”, 888Poker jest siódmą najpopularniejszą witryną pokera online. PokerStars – zarówno wersja oryginalna, jak i wersja PokerStars Europa – są wyżej, podobnie jak IDNPoker, partypoker, GGPoker i Winamax. Przynajmniej wyprzedzają Unibet i Svenska Spel.

Dodaj komentarz