Parki i Centra 31 lipca 2017

Dolina Trzmiela w Rabkolandzie

autor: W.B.
Kapitan Bąk, Patataj i Chlapuchlap, Kwiatowe Safari… Mały krok dla ludzkości, ale dla wielbicieli Rabkolandu to krok milowy – Dolina Trzmiela to nowa kraina zabawy w powiększonym parku rozrywki.

Dziesięć tysięcy metrów kwadratowych nowego terenu to powrót do powierzchni Rabkolandu sprzed lat.
 
Dolina Trzmiela zajęła „zaledwie” 2500 m2 nowej przestrzeni, ale już dzisiaj możecie tam znaleźć Kapitana Bąka, wesołe rybki, Smocze Szuwary i ZabaWOW – wspaniały plac zabaw. W zielonej dolinie czas płynie zupełnie inaczej. Pan Trzmiel, władca Doliny, czeka na wszystkich, którzy chcieliby odpocząć wśród pachnących kwiatów i krzewów, zobaczyć kolorowe motyle i spędzić czas udając się na przejażdżkę sześćdziesięciometrowym torem konnym – Patataj, Tutaj odpocznie każde dziecko, a rodzic znajdzie miejsce na rodzinny posiłek na trawie. Rabaty z łąkowych kwiatów, piękne krzewy i… wielkie pomarańczowe dynie, które pokażą nam swoje zgrabne kształty już w połowie lata to tylko niektóre niespodzianki, które czekają na miłośników przyrody.

Z powiększenia parku cieszyć się będą szczególnie Ci klienci, którzy pamiętają jego historię. Dzięki dołączeniu terenu wzdłuż Poniczanki, w kierunku torów kolejowych, powierzchnia parku zwiększy się niemal dwukrotnie. Dolina Trzmiela to dopiero początek, w przyszłym roku spodziewajcie się kolejnych atrakcji, a w kolejnych latach dalszego rozwoju. W Rabkolandzie trwają obecnie prace nad długofalową koncepcją rozwoju parku, który jak każde dziecko potrzebuje uwagi i chce biegać w wygodnych butach i ładnej koszulce. Załoga Rabkolandu wkłada wiele wysiłku, by dostarczyć gościom nowych wrażeń i atrakcji. Trzymajcie za nich kciuki!

Na zdjęciu: Piotr Wiecha zaprasza do Doliny Trzmiela

 

Dodaj komentarz