Ogolna 1 września 2022

DraftKings debiutuje z zakładami sportowymi w Kansas

DraftKings debiutuje z zakładami sportowymi w Kansas już dziś (01.09.2022). Oczywiście ma to związek z tym, że niebawem startuje sezon NFL.

DraftKings obecny w 17. stanach

Wraz z początkiem rozgrywek NFL oraz uniwersyteckiego futbolu DraftKings natychmiast udostępnia zakłady sportowe w dniu premiery zakładów w niedawno “otwartym” dla hazardu stanie. Oferta jeszcze będzie podlegała zatwierdzeniu przez organy regulacyjne. To jednak wydaje się formalnością. Przypomnijmy również, że operator jest obecny ze swoją ofertą sportową w 17. innych stanach USA.

Kansas wchodzi do gry

Dokładnie 12 maja Kansas oficjalnie dołączyło do stanów, w których można legalnie oferować zakłady sportowe. Wtedy ustawodawca zatwierdził regulacje, które wchodzą w życie dzisiaj. 1 września to dzień, gdy DraftKings oraz inni operatorzy ubiegają się o zgodę na przyjmowanie zakładów wzajemnych.

Cieszymy się, że możemy dostarczyć nasze produkty fanom sportu w Kansas na sezon 2022 NFL i NCAA(futbol uniwersytecki). To szczególnie radosny okres w roku i cieszymy się, że mieszkańcy stanu będą mogli wziąć udział w akcji. Wszystko dzięki odpowiedzialnym zakładom sportowym DraftKings – powiedział Matt Kalish, współzałożyciel i prezes DraftKings North America.

***

Operator planuje także otworzyć największy punkt zakładów w Luizjanie. To wszystko po podpisaniu umowy z hotelem i kasynem Golden Nugget Lake Charles. Jednocześnie firma uruchamia grę kasynową Rocket w Pensylwanii, która jest już dostępna w każdym stanie USA – oraz kanadyjskim Ontario – gdzie iGaming jest legalny.

Dodaj komentarz