Ogolna 8 marca 2023

DraftKings rozpoczyna działalność w Massachusetts

DraftKings planuje uruchomić swoje zakłady sportowe online w Massachusetts już 10 marca. Operator czeka jeszcze na zgodę organów regulacyjnych. 

DraftKings startuje w Massachusetts

Amerykański gigant bukmacherski jest dostępny w wielu innych stanach USA, gdzie oferuje się legalne zakłady sportowe. Start w Massachusetts jest dla DraftKings wyjątkowy, ponieważ w tym stanie znajduje się główna siedziba firmy oraz jednocześnie jest miejscem założenia.

Po wejściu na rynek, DraftKings będzie oferować klientom atrakcyjne promocje na start w celu zachęcenia graczy do skorzystania z usług. Na przestrzeni ostatnich lat w Massachusetts osiągano duże sukcesy sportowe, jak triumfy New England Patriots, Celtics, Boston Bruins czy Red Sox.

Wielka duma

W takich słowach wejście na rynek w Massachusetts skomentował Jason Robins, współzałożyciel, CEO oraz prezes DraftKings: – Nieco ponad 10 lat temu uruchomiliśmy DraftKings w Watertown, a teraz jesteśmy dumni, że mamy możliwość dostarczenia bezpiecznego i legalnego produktu bukmacherskiego dla milionów zagorzałych fanów sportu w całym Massachusetts. Ten start będzie kamieniem milowym dla naszej firmy i jesteśmy dumni, że możemy zostać zakładem bukmacherskim w rodzinnym mieście.

Aby uczcić start, DraftKings zorganizuje kilka wydarzeń w Bostonie, w tym imprezy sportowe. Massachusetts zalegalizowało zakłady sportowe latem ubiegłego roku, kiedy kongres stanowy zatwierdził pakiet.

Dodaj komentarz